Povezane vesti

Teodora o situaciji sa dr Konom: "Jako mi je neprijatno" Jovana: "Mislim da ti je veoma neugodno"

Teodora o situaciji sa dr Konom: "Jako mi je neprijatno" Jovana: "Mislim da ti je veoma neugodno"

Telegraf 04.09.2020
- Ne mogu da verujem da o ovome pričam... - govorila je pevačica u Jutarnjem programu televizije "Prva" Jovana Joksimović je u Jutarnjem programu televizije "Prva" ugostila Teodoru Džehverović. Naime, epidemiolog dr Predrag Kon je pre nekoliko dana… »
Kon: Državni funkcioneri da nose zaštitne maske

Kon: Državni funkcioneri da nose zaštitne maske

Nova 04.09.2020
Epidemiolog i član Kriznog štaba za borbu protiv epidemije koronavirusa Predrag Kon uputio je poziv državnim fukcionerima da u svim prilikama nose maske. “Molim sve državne funkcionere da u svim prilikama kada je to obavezno nose maske i radi sebe i… »
Neprijatno mi je zbog situacije sa dr konom: Teodora je ovako pokušala da opravda krcate nastupe!

Neprijatno mi je zbog situacije sa dr konom: Teodora je ovako pokušala da opravda krcate nastupe!

Mondo 04.09.2020
Dodala i da je jako povređena. Dodala i da je jako povređena. Epidemiolog i član Kriznog štaba, Predrag Kon nedavno je na svom facebook nalogu osudio masovna okupljanja na proslavama u Smederevu i Vrnjačkoj Banji, za koje se kasnije utvrdilo da je na… »
U Srbiji tri osobe umrle od korone, 96 novozaraženih

U Srbiji tri osobe umrle od korone, 96 novozaraženih

Nova 04.09.2020
U Srbiji su u poslednja 24 časa umrle još tri osobe od posledica zaraze koronavirusom, dok je 96 novozaraženih. Od poslednjeg preseka testirano je 10 833 građana. Prema podacima Ministarstva zdravlja, na respiratorima se nalazi 39 pacijenata. U Srbiji… »
U Srbiji još troje zaraženih preminulo, kod 96 potvrđeno prisustvo korone

U Srbiji još troje zaraženih preminulo, kod 96 potvrđeno prisustvo korone

Radio 021 04.09.2020
Tri osobe obolele od virusa korona preminule su u poslednja 24 časa, dok je kod još 96 potvrđeno prisustvo Covid-19, zvanični su podaci Ministarstva zdravlja. Hospitalizovane su 522 osobe obolele od korone, dok je njih 39 na respiratorima. U poslednja… »
Kon: Državni funkcioneri da nose maske

Kon: Državni funkcioneri da nose maske

Danas 04.09.2020
Član Kriznog štaba, epidemiolog Predrag Kon uputio je danas „javni poziv“ svim državnim funkcionerima da u svim prilikama nose maske. „Javni poziv: Molim sve državne funkcionere da u svim prilikama kada je to obavezno nose maske. I radi sebe, i… »
"KAO PRIMER SVIMA": Dr Kon zamolio državne funkcionere da nose maske

"KAO PRIMER SVIMA": Dr Kon zamolio državne funkcionere da nose maske

Moj Novi Sad 04.09.2020
Epidemiolog i član Kriznog štaba dr Predrag Kon uputio je "javni poziv" svim državnim funkcionerima. On je na svom Fejsbuk profilu napisao da ih moli da nose zaštitne maske. – JAVNI POZIV: Molim sve državne funkcionere da u svim prilikama kada je… »
"Jako mi je neprijatno zbog situacije sa dr Konom": Teodora Džehverović se ovako pravdala u studiju, ali je Jovana primetila…

"Jako mi je neprijatno zbog situacije sa dr Konom": Teodora Džehverović se ovako pravdala u studiju, ali je Jovana primetila…

Blic 04.09.2020
Ogromna prašina nedavno se podigla u javnosti nakon što je epidemiolog dr Predrag Kon oštro osudio masovna okupljanja na proslavama u Smederevu i Vrnjačkoj Banji, za koje se kasnije utvrdilo da je na njima nastupala pevačica Teodora Džehverović… »
Predrag Kon poziva državne funkcionere da nose zaštitne maske

Predrag Kon poziva državne funkcionere da nose zaštitne maske

N1 Info 04.09.2020
Epidemiolog i član Kriznog štaba za borbu protiv koronavirusa Predrag Kon uputio je poziv svim državnim fukcionarima da u svim prilikama nose maske. “Molim sve državne funkcionere da u svim prilikama kada je to obavezno nose maske i radi sebe i kao… »
Kon pisao Ani Brnabić: Državni funkcioneri da nose maske!

Kon pisao Ani Brnabić: Državni funkcioneri da nose maske!

Sputnik 04.09.2020
Član Kriznog štaba epidemiolog Predrag Kon pozvao je sve državne funkcionere putem Fejsbuka da nose maske kad god je to obavezno. „Javni poziv: Molim sve državne funkcionere da u svim prilikama kada je to obavezno nose maske. I radi sebe i kao… »
Dr Kon moli državne funkcionere a pisao je i Ani Brnabić: Ovako glasi njegova poslednja objava na Fejsbuku

Dr Kon moli državne funkcionere a pisao je i Ani Brnabić: Ovako glasi njegova poslednja objava na Fejsbuku

Blic 04.09.2020
Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon uputio je danas na svom profilu na društvenoj mreži Fejsbuk "javni poziv" svim državnim funkcionerima. Naime, on je kratko velikim slovima napisao: - JAVNI POZIV: Molim sve državne funkcionere da u svim… »
Predrag Kon se obratio državnim funkcionerima: Javno vas pozivam da uradite samo jedno!

Predrag Kon se obratio državnim funkcionerima: Javno vas pozivam da uradite samo jedno!

Mondo 04.09.2020
Imao je samo jedan zahtev! Imao je samo jedan zahtev! Član Kriznog štaba dr Predrag Kon obratio se na svom Facebook-u gde je uputio jednu molbu. Naime, on je pozvao sve državne funkcionere da urade sledeće. "JAVNI POZIV: MOLIM SVE DRŽAVNE FUNKCIONERE… »
Dr Kon se na fejsbuku oglasio postom koji ovog puta svi mogu DA vide: Ima važnu poruku, pogledajte šta je napisao (foto)

Dr Kon se na fejsbuku oglasio postom koji ovog puta svi mogu DA vide: Ima važnu poruku, pogledajte šta je napisao (foto)

Kurir 04.09.2020
BEOGRAD - Ugledni beogradski epidemilog dr Predrag Kon oglasio se javnim postom na svom Fejsbuk profilu. Reč je o postu koji u eri korone nosi važnu poruku za sve nas. JAVNI POZIV: MOLIM SVE DRŽAVNE FUNKCIONERE DA U SVIM PRILIKAMA KADA JE TO OBAVEZNO… »
Kon se oglasio na fejsbuku I apelovao na političare: Radite to i zbog sebe, i da budete primer drugima

Kon se oglasio na fejsbuku I apelovao na političare: Radite to i zbog sebe, i da budete primer drugima

Večernje novosti 04.09.2020
POZNATI srpski epidemiolog, član Kriznog štaba za vanredne situacije u Srbiji, dr Predrag Kon oglasio se na svom Fejsbuk profilu i uputio još jednu molbu i apel svim građanima, ali ovog puta i svim državnim funkcionerima. Naime, dr Kon, pozvao je sve… »

Vesti dana »