Povezane vesti

"Katastrofa! Dobro ste me pitali - zato što je Srbin!" Čikica je bio slučajni prolaznik, a sada je internet hit zbog…

"Katastrofa! Dobro ste me pitali - zato što je Srbin!" Čikica je bio slučajni prolaznik, a sada je internet hit zbog…

Sportal blic 07.09.2020
Kao i u celom svetu, i u Srbiji su mišljenja podeljena o diskvalifikaciji Novaka Đokovića sa US opena. Srpski as je slučajno zbog čega je izbačen sa turnira, a mi smo izašli na ulice Beograda kako bismo čuli glas javnosti. Ima onih koji smatraju… »
Beker: Odluka je ispravna, ovo je najteži momenat u Novakom životu

Beker: Odluka je ispravna, ovo je najteži momenat u Novakom životu

Dnevnik 07.09.2020
Boris Beker, bivši trener Novaka Đoković bio je potpuno iznenađen događajem na US openu, ali i istakao da je odluka sudija ispravna. Srpski as je, prema rečima Bekera, doživeo najteži udarac u karijeri. "Šokiran sam, kao i svi. Novak ima i ja… »
Mekinro: Đoković će do kraja karijere biti „loš momak”

Mekinro: Đoković će do kraja karijere biti „loš momak”

Politika 07.09.2020
NjUJORK – Legendarni američki teniser Džon Mekinro smatra da će Novak Đoković posle diskvalifikacije sa Ju-Es Opena, nakon što je lopticom pogodio linijskog sudiju, do kraja karijere ostati „loš momak”. Mekinro je prvi čovek u „open eri”… »
Jelena uputila podršku Novaku

Jelena uputila podršku Novaku

Nova 07.09.2020
Jelena Đoković, supruga Novaka Đokovića, pružila mu je podršku posle diskvalifikacije sa US Opena. Najbolji teniser sveta je uskraćen za nastavak takmičenja na severnoameričkom Grend slem turniru odlukom organizatora. Tako je odlučeno jer je… »
Besan Novak je najjači Novak: Možda su Federer i Nadal slavili, ali "srpski inat" stiže na Rolan Garos!

Besan Novak je najjači Novak: Možda su Federer i Nadal slavili, ali "srpski inat" stiže na Rolan Garos!

Mondo 07.09.2020
Jedva čekamo da počne... Jedva čekamo da počne... Novak Đoković je bio apsolutni favorit na US Openu i verovatno bi došao do 18. grend slema u karijeri da nije diskvalifikovan - i to svojom greškom. Pogodio je sudiju lopticom, a pravila su… »
"Odluku sam već znao, ali sam pustio Novaka da iznese: Odbranu!" Ovako je sudija koji je diskvalifikovao Đokovića opisao…

"Odluku sam već znao, ali sam pustio Novaka da iznese: Odbranu!" Ovako je sudija koji je diskvalifikovao Đokovića opisao…

Sportal blic 07.09.2020
Novak Đoković je diskvalifikovan sa US Opena odlukom glavnog sudije turnira, koji je posle skandala koji je obeležio ovaj grend slem objasnio kako je tekao razgovor njega i najboljeg tenisera sveta. Nakon što je, nezadovoljan izgubljenim poenom u… »
Kako je Federeru i drugim teniserima prolazilo neoprezno ispucavanje loptice a Novak je završio sa diskvalifikacijom

Kako je Federeru i drugim teniserima prolazilo neoprezno ispucavanje loptice a Novak je završio sa diskvalifikacijom

Noizz 07.09.2020
Vest dana širom planete je diskvalifikacija najboljeg tenisera sveta sa US opena, nakon što je slučajno pogodi linijskog sudiju loptom u glavu. Pravila kažu da namerno ili nesmotreno udaranje loptice mora da se kazni, ali se ovo pravilo ipak ne… »
"E,: sad će biti interesantno!" Džon Mekinro: Novak Đoković će do kraja karijere biti smatran lošim momkom!

"E,: sad će biti interesantno!" Džon Mekinro: Novak Đoković će do kraja karijere biti smatran lošim momkom!

Sportal blic 07.09.2020
Novak Đoković je diskvalifikovan sa US Opena 2020. zbog pogađanja linijskog sudije lopticom, a čovek koji je i sam izbačen sa grend slema, legendarni američki teniser Džon Mekinro, ima zanimljiv pogled na ovu situaicju. Podsetimo, Nole je gubio sa… »
US Open: Novak Đoković diskvalifikovan nakon što je lopticom udario linijskog sudiju

US Open: Novak Đoković diskvalifikovan nakon što je lopticom udario linijskog sudiju

Danas 07.09.2020
Prvi reket sveta Novak Đoković diskvalifikovan je sa turnira US Open u četvrtoj rundi zbog toga što je slučajno udario linijskog sudiju lopticom. Tridesettrogodišnji Đoković bio je frustriran nakon gubitka seta protiv španskog tenisera Pabla… »
Novakov put do pakla – šta se sve dogodilo?

Novakov put do pakla – šta se sve dogodilo?

Nova 07.09.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, diskvalifikovan je sa US Opena posle incidenta u duelu sa Pablom Karenjo-Bustom. Španski teniser je odlukom sudija postao četvrtfinalista severnoameričkog Grend slem turnira pošto je meč prekinut posle nešto… »
Đoković priznao grešku: Tužan sam i prazan

Đoković priznao grešku: Tužan sam i prazan

Mozzart sport 07.09.2020
“Hvala Bogu, sudija je dobro”, kaže prvi reket sveta. Kao da pišemo o Superligi Srbije, a ne o Ju-Es Openu. Jeste po pravilu, ali da li bi ga “svirao” i da je neko drugi u pitanju? Ali ne vredi sada gubiti vremena o razvijanju nekakvih teorija… »
Oglasila se i Jelena Đoković posle Noletove diskvalifikacije

Oglasila se i Jelena Đoković posle Noletove diskvalifikacije

Vesti online 07.09.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković oglasio se nakon diskvalifikacije sa US Opena pošto je na kraju prvog seta slučajno pogodio lopticom sudiju, a posle vega, oglasila se i njegova supruga Jelena na društvenim mrežama. – Cela ova situacija me… »
"Đoković je bio na poen od osvajanja seta": Bivša broj 1 o velikom šoku i "pravoj odluci" US opena!

"Đoković je bio na poen od osvajanja seta": Bivša broj 1 o velikom šoku i "pravoj odluci" US opena!

Mondo 07.09.2020
I njoj je sve ovo bilo vrlo neočekivano, a evo kako objašnjava odluku organizatora. I njoj je sve ovo bilo vrlo neočekivano, a evo kako objašnjava odluku organizatora. Novak Đoković je diskvalifikovan sa US opena i to je teniska vest godine… »
Đoković po izbacivanju sa US Opena: Važna životna lekcija

Đoković po izbacivanju sa US Opena: Važna životna lekcija

Al Jazeera 07.09.2020
Prvi teniser svijeta rekao kako se nakon incidenta u SAD osjeća tužnim i praznim i da mu je žao što je pogodio sutkinju. Najbolji teniser svijeta Novak Đoković izvinio se zbog incidenta sa sudijom na US Openu i poručio kako će diskvalifikacija sa… »
Jelena Đoković se oglasila posle noletove diskvalifikacije: Ima jasnu poruku za sve!

Jelena Đoković se oglasila posle noletove diskvalifikacije: Ima jasnu poruku za sve!

Mondo 07.09.2020
Supruga teniskog broja 1 se oglasila na Instagramu! Supruga teniskog broja 1 se oglasila na Instagramu! Novak Đoković je izbačen sa turnira! Novak je jednu od loptica koje su mu preostale u džepovima udario ka zidu iza sebe, a pogodio je linijskog… »
Mekinro: Novak će sad biti loš momak do kraja karijere

Mekinro: Novak će sad biti loš momak do kraja karijere

Nova 07.09.2020
Džon Mekinro jako dobro zna šta znači biti izbačen sa turnira. Amerikancu, bivšem broju jedan, to se takođe dešavalo. Jedan od takozvanih “loših momaka” svetskog tenisa, čuvena “teniska prznica”, pre 30 godina na Australijan Openu… »
Novak: Tužan sam i prazan, žao mi je

Novak: Tužan sam i prazan, žao mi je

N1 Info 07.09.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković oglasio se posle diskvalifikacije sa US Opena. Izvinjavam se organizatorima US Opena. Veoma sam zahvalan svom timu i porodici što mi pružaju snažnu podršku, kao i mojim navijačima jer su uvek uz mene. Hvala vam… »
Teniski asovi uglas: Skamenjeni smo, ne želimo ove stvari

Teniski asovi uglas: Skamenjeni smo, ne želimo ove stvari

Nova 07.09.2020
U svetu tenisa brojne su reakcije na diskvalifikaciju Novaka Đokovića sa ovogodišnjeg US Opena. Najbolji teniser sveta je izbačen sa turnira pošto je nenamerno pogodio ženu, linijskog sudiju, koja je stajala iza njega. Reagovala je i Žistin Enan… »
"Novak ne može to da uradi, sudija je odlučio pravedno": Karenjo Busta podržao diskvalifikaciju rivala: Nisam video momenat…

"Novak ne može to da uradi, sudija je odlučio pravedno": Karenjo Busta podržao diskvalifikaciju rivala: Nisam video momenat…

Sportal blic 07.09.2020
Španski teniser Pablo Karenjo Busta je otišao u četvrtfinale US opena nakon diskvalifikacije Novaka Đokovića koji je lopticom pogodio linijskog sudiju. Novakov rival je nakon meča izjavio kako situaciju nije video, ali da je i pored toga nedopustivo… »
Đoković: Tužan sam i prazan

Đoković: Tužan sam i prazan

Nova 07.09.2020
Prva reakcija Novaka Đokovića posle čudne eliminacije sa US Opena, nije mu lako sigurno. “Cela ova situacija me čini zaista tužnim i praznim. Proverio sam kako se oseća linijski sudija, i prema informacijama koje sam dobio, oseća se dobro, hvala… »
Oglasio se Novak Đoković: Tužan sam i prazan, hvala Bogu da je gospođa dobro!

Oglasio se Novak Đoković: Tužan sam i prazan, hvala Bogu da je gospođa dobro!

Mondo 07.09.2020
Stigle su i reči najboljeg tenisera sveta. Stigle su i reči najboljeg tenisera sveta. Novak Đoković je diskvalifikovan sa US opena! To je vest koja je u nedelju uveče šokirala svet, a dugo se čekalo da se i sam Đoković oglasi. On je to i učinio… »
Novak otkazao pres, već je na aerodromu

Novak otkazao pres, već je na aerodromu

Nova 07.09.2020
Novak Đoković nije imao snage za obraćanje medijima posle svega što se dogodilo u meču osmine finala na US Openu. Trostruki šampion US Opena je diskvalifikovan po završetku 11. gema kada je nenamerno pogodio linijskog sudiju. Očekivalo se da će… »
O ovome će se pričati godinama: Evo kako je Novak slučajno pogodio sudiju lopticom! Šta vi mislite? /video/

O ovome će se pričati godinama: Evo kako je Novak slučajno pogodio sudiju lopticom! Šta vi mislite? /video/

Sportal blic 07.09.2020
Novak Đoković diskvalfiikovan je sa US opena pošto je lopticom slučajno pogodio sudiju. Nekoliko desetina minuta trajalo je većanje nakon čega je srpskom teniseru rečena odluka. U prenosu je samo jednom pokazano šta se zapravo desilo, pošto je… »
"Moramo da te: Izbacimo..." Snimak zvaničnika US opena i Novaka na mreži otkrio, Srbin izbačen zbog jednog detalja /video/

"Moramo da te: Izbacimo..." Snimak zvaničnika US opena i Novaka na mreži otkrio, Srbin izbačen zbog jednog detalja /video/

Sportal blic 07.09.2020
Nekoliko desetina minuta prave golgote prošao je Novak Đoković na mreži dok su sudije većale o njegovoj sudbini na US openu i odlučile da ga izbace sa turnira. Đoković je nakon izgubljenog brejka u finišu prvog seta slučajno pogodio linijskog… »
Novak udarna tema svetskih medija

Novak udarna tema svetskih medija

Nova 07.09.2020
Diskvalifikacija Novaka Đokovića sa US Opena odjeknula je svetom, a način na koji je Srbin okončao učešće na grend slemu glavna je vest u medijima širom sveta. Prvi reket sveta eliminisan je sa US Opena nakon što je u završnici prvog seta protiv… »
Srđanova reakcija najbolje prikazuje kako se osećala cela Srbija: Novakov otac zanemeo u prenosu posle diskvalifikacije sina…

Srđanova reakcija najbolje prikazuje kako se osećala cela Srbija: Novakov otac zanemeo u prenosu posle diskvalifikacije sina…

Sportal blic 07.09.2020
Otac najboljeg svetskog tenisera Novaka Đokovića, Srđan, kao ni mnogi drugi navijača prvog igrača na ATP listi, nije mogao da poveruje šta se zbilo na US openu. Đoković senior je danima unazad komentarisao mečeve svetskog broja jedan kao… »
Karenjo Busta: Novak nije imao nameru, ali pravila su jasna

Karenjo Busta: Novak nije imao nameru, ali pravila su jasna

Nova 07.09.2020
Pablo Karenjo Busta je diskvalifikacijom Novaka Đokovića posle 11. gema prvog seta došao do četvrtfinala na US Openu. Dvadeseti nosilac turnira i polufinalista iz 2017. godine, bio je jednako šokiran kao i svi onim što se dogodilo na terenu. On je… »
"Ovo je Novaku najteži trenutak u karijeri": Beker rekao da mu je Đoković kao porodica, pa podžao sudije

"Ovo je Novaku najteži trenutak u karijeri": Beker rekao da mu je Đoković kao porodica, pa podžao sudije

Sportal blic 07.09.2020
Nekadašnji trener Novaka Đokovića i teniska legenda Boris Beker kaže da su sudije postupile ispravno kada su eliminisale Novaka sa turnira na US Openu Đoković je eliminisan u osmini finala, tokom prvog seta meča sa Pablom Karenjo-Bustom u trenutku… »
Svi su čekali Noleta,: Ali... Ništa od obraćanja, evo šta je Đoković uradio nakon meča

Svi su čekali Noleta,: Ali... Ništa od obraćanja, evo šta je Đoković uradio nakon meča

Sportal blic 06.09.2020
Iako je najavljeno kako će se medijima obratiti nakon diskvalifikacije, Novak Đoković je otišao sa "Artur Eš" stadiona. Srpski teniser neće ipak organizovati konferenciji za medije, već će se drugim putem oglasiti o celoj situaciji. Uz fotografiju… »
Skandal na US openu: - Novak diskvalifikovan! Đoković slučajno pogodio sudiju - izbačen sa turnira! /video/

Skandal na US openu: - Novak diskvalifikovan! Đoković slučajno pogodio sudiju - izbačen sa turnira! /video/

Sportal blic 06.09.2020
E ovo se zaista retko kada viđa u svetu tenisa, Novak Đoković je potpuno slučajno pogodio damu u ulozi linijskog sudije zbog čega je diskvalifikovan! Srpski teniser je nakon izgubljenog brejka poslao lopticu iza sebe i pogodio sudiju, nije bilo… »

Vesti dana »