Povezane vesti
Predstava "Scene iz bračnog života" najbolja na Festivalu duodrame u Topoli
Blic 09.09.2020
Pozorišni festival duodrame večeras se završava u Topoli, a za najbolju predstavu je proglašena drama “Scene iz bračnog života” Ingmara Bergmana, u režiji Ane Tomović. Sedmo izdanje festivala imaće svoje finale u sali bioskopa Kulturnog centra Topola… »
Završen 7. Festival duodrame u Topoli: Najbolje „Scene iz bračnog života“
Večernje novosti 09.09.2020
POBEDNIK 7. Festivala duodrame u Topoli je predstava „ Scene iz bračnog života“ (produkcija kuće „Red rad i disciplina“) u režiji Ane Tomović. Ovo je jednoglasno odlučio žiri kojim je predsedavao reditelj Nebojša Bradić sa članovima Mašom Mihailović i… »
Vesti dana »
"Naložena identifikacija lica koja su širila lažne vesti" Oglasilo se VJT o dešavanjima na Music week-u: Sumnja se da su počinili krivično delo - izazivanje panike
Blic pre 1 satjoš 41 povezana
Uživo: Kriza na Bliskom istoku: Najmanje tri osobe, uključujući dete, stradale u izraelskom napadu na centralnu Gazu
Euronews pre 2 satajoš 29 povezanih
Ministarstvo: Poslodavci i zaposleni da primenjuju mere bezbednosti za vreme vrućina
Radio sto plus pre 6 minutajoš 19 povezanih




