Povezane vesti

Uhapšen napadač na glumca Petra Strugara

Uhapšen napadač na glumca Petra Strugara

Politika 11.09.2020
Po nalogu Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, danas je uhapšen I. G. (33) zbog sumnje da je prošle noći udario glumca Petra Strugara, na salašu u Jakovu, i teško ga povredio. U saopštenju tužilaštva se precizira da se I. G. tereti… »
Au! Modar ispod oka: Prva fotka Petra Strugara nakon napada na salašu! Ovako izgleda! (foto)

Au! Modar ispod oka: Prva fotka Petra Strugara nakon napada na salašu! Ovako izgleda! (foto)

Mondo 11.09.2020
Glumac ovako izgleda nakon napada! Glumac ovako izgleda nakon napada! Petar Strugar prijavio je da je u fizički napadnut u Jakovu, na salašu "Stremen", čiji je zakupac. Njega je pesnicom u glavu udario radnik na salašu I.G, posle kraće verbalne… »
Udario strugara i dobio 6 meseci kućnog zatvora: Radnik salaša na kom se dogodio napad na glumca priznao krivicu!

Udario strugara i dobio 6 meseci kućnog zatvora: Radnik salaša na kom se dogodio napad na glumca priznao krivicu!

Kurir 11.09.2020
Ivan G. (33), radnik na salašu u Jakovu, čiji je zakupac Petar Strugar priznao je danas, posle privođenja, da je juče oko 17 sati pesnicom udario poznatog glumca, posle čega je na osnovu sporazuma o priznanju krivice koji je sklopio sa Trećim… »
Priznao: Tukao sam Petra Strugara - zakačio sam ga po nosu, ni dete ne bih mogao tako da povredim"!

Priznao: Tukao sam Petra Strugara - zakačio sam ga po nosu, ni dete ne bih mogao tako da povredim"!

Mondo 11.09.2020
Radniku na salašu čiji je zakupac Petar Strugar Ivanu G. danas je po nalogu Trećeg osnovnog tužilaštva određeno zadržavanje do 48 časova. Radniku na salašu čiji je zakupac Petar Strugar Ivanu G. danas je po nalogu Trećeg osnovnog tužilaštva… »
Priveden radnik koji je napao petra strugara: Glumcu naneo teške telesne povrede!

Priveden radnik koji je napao petra strugara: Glumcu naneo teške telesne povrede!

Mondo 11.09.2020
Radniku na salašu čiji je zakupac Petar Strugar Ivanu G. danas je po nalogu Trećeg osnovnog tužilaštva određeno zadržavanje do 48 časova, Radniku na salašu čiji je zakupac Petar Strugar Ivanu G. danas je po nalogu Trećeg osnovnog tužilaštva… »
Strugar od udarca zadobio višestruke povrede

Strugar od udarca zadobio višestruke povrede

Nova 11.09.2020
Glumac Petar Strugar noćas je tokom fizičkog sukoba sa radnikom salaša u Jakovu, čiji je zakupac, zadobio povrede nosa i jagodične kosti, saznaje Nova.rs Iako je zadobio teže povrede, prema našim saznanjima, glumac za sada neće morati da ide na… »
Petar Strugar mi je rekao da smrdim! Radnik na salašu priznao da je pesnicom udario glumca, pa otkrio svoju stranu priče

Petar Strugar mi je rekao da smrdim! Radnik na salašu priznao da je pesnicom udario glumca, pa otkrio svoju stranu priče

Kurir 11.09.2020
Glumac Petar Strugar prijavio je u četvrtak da je fizički napadnut u Jakovu, na salašu čiji je zakupac. Rekao je da ga je pesnicom u glavu posle rasprave udario radnik na salašu Ivan G. Oglasio se i radnik koji je uradio glumca i izneo svoju stranu… »
Petar Strugar mora na operaciju, nakon što je pretučen: Polomljen mu je nos, pukla mu očna šupljina

Petar Strugar mora na operaciju, nakon što je pretučen: Polomljen mu je nos, pukla mu očna šupljina

Telegraf 11.09.2020
Glumac mora "pod nož" nakon što je zadobio teže povrede od posledice udarca pesnicom u glavu. Glumac Petar Strugar, koji je pretučen u četvrtak uveče 10. septembra u Jakovu na salašu "Stremen", kada ga je navodno udario radnik salaša pesnicom u… »
Napadnut Petar Strugar: Glumac dobio pesnicu u glavu, prijavio sve policiji

Napadnut Petar Strugar: Glumac dobio pesnicu u glavu, prijavio sve policiji

Blic 10.09.2020
Petar Strugar prijavio je da je u fizički napadnut u Jakovu, na salašu čiji je zakupac. Navodno, Strugara je pesnicom u glavu udario radnik na salasu Ivan G. posle kraće verbalne rasprave. Strugar je sklon skandalima, pa javnost tako pamti prebijanje… »
Strugar otkrio detalje napada: "Udario me je u alkoholisanom stanju, sad je sve u nadležnosti policije"

Strugar otkrio detalje napada: "Udario me je u alkoholisanom stanju, sad je sve u nadležnosti policije"

Blic 10.09.2020
Glumac Petar Strugar prijavio je da je u fizički napadnut u Jakovu, na salašu čiji je zakupac. Strugar je za "Blic" otkrio šta se tačno dogodilo. - Krenuo sam kući iz konjičkog kluba koji držim. Zaustavio me je radnik salaša i kada sam se… »
Petar Strugar posle napada: Glumac objasnio šta se dogodilo

Petar Strugar posle napada: Glumac objasnio šta se dogodilo

Večernje novosti 10.09.2020
GLUMAC Petar Strugar potvrdio je da je povređen i objasnio kako je došlo do incidenta. Podsećamo, incident se dogodio na salašu "Stremen" u Jakovu, čiji je glumac zakupac. Kako saznajemo, Petar je otišao na salaš zbog konja, kao što to čini… »

Vesti dana »