Povezane vesti

Nestvarno! Jokić pomerio SVE GRANICE - Majstorica!

Nestvarno! Jokić pomerio SVE GRANICE - Majstorica!

Sportske.net 13.09.2020
Još jedna utakmica za infarkt! Čudo zvano - Nikola Jokić! Ako smo za prošli meč kada je imao skor od 22 poena, 14 skokova i pet asistencija rekli da može sve sam, šta tek da kažemo posle današnje predstave Nikole Jokića?! Srpski košarkaš je… »
Čudesan Jokić i preokret Nagetsa, majstorica za finale!

Čudesan Jokić i preokret Nagetsa, majstorica za finale!

N1 Info 13.09.2020
Košarkaši Denver Nagetsa slavili su u šestoj utakmici polufinala Zapadne konferencije protiv Los Anđeles Klipersa rezultatom 111:98 i to posle neverovatnog preokreta i sjajne partije srpskog centra Nikole Jokića. Denver je izjednačio na 3-3 u… »
Fenomenalni Jokić, čudesni Denver! Opet neverovatan preokret: igraće se sedma!

Fenomenalni Jokić, čudesni Denver! Opet neverovatan preokret: igraće se sedma!

Mondo 13.09.2020
Jokić fenomenalan, Nagetsi opet izborili sedmu utakmicu, Klipersi će morati još da rade za svoje prvo finale konferencije. Jokić fenomenalan, Nagetsi opet izborili sedmu utakmicu, Klipersi će morati još da rade za svoje prvo finale konferencije… »
Nikola, igraj se košarke: Majstor ne može bez "majstorice"!

Nikola, igraj se košarke: Majstor ne može bez "majstorice"!

Mondo 13.09.2020
U svakoj Jokićevoj plej-of seriji u NBA ligi igrana je majstorica. Igraće je i ovog puta. U svakoj Jokićevoj plej-of seriji u NBA ligi igrana je majstorica. Igraće je i ovog puta. Denver je ponovo uspeo! Opet se vratio "iz mrtvih", opet je u trećoj… »
Denver izborio sedmu utakmicu, dobra partija Jokića

Denver izborio sedmu utakmicu, dobra partija Jokića

Beta 13.09.2020
Košarkaši Denvera izjednačili su večeras na 3:3 protiv Los Andjeles Klipersa u polufinalu plej-ofa Zapadne konferencije u NBA ligi, pošto su pobedili sa 111:98. Nagetsi su nadoknadili 19 poena zaostatka, a predvodio ih je srpski reprezentativac… »
Jokić i Denver od "minus 19" do majstorice sa Klipersima

Jokić i Denver od "minus 19" do majstorice sa Klipersima

Dnevnik 13.09.2020
ORLANDO: Košarkaši Denvera savladali su LA Kliperse sa 111:98 u šestoj utakmici polufinala plej-ofa Zapadne konferencije NBA i izjednačili u seriji na 3:3. O tome ko će na megdan LA Lejkersima u finalu odlučiće sedmi meč - majstorica, u noći… »
Kakav preokret Denvera: Maestralni Nikola Jokić! Bili su u minusu od 19 poena, a onda prava eksplozija

Kakav preokret Denvera: Maestralni Nikola Jokić! Bili su u minusu od 19 poena, a onda prava eksplozija

Hot sport 13.09.2020
Velika pobeda za izjednačenje u seriji! Denver izgleda igra dobro samo pod pritiskom! Izabranici Majkla Melouna gubili su čak 19 poena razlike, a onda su demonstrirali silu. Očajnu treću deonicu imali su Klipersi, a to je Nagetse vratilo u meč… »
Jokić blistao i posle meča, smeh, "špricer" i poruka koja se prepričava!

Jokić blistao i posle meča, smeh, "špricer" i poruka koja se prepričava!

Sportske.net 13.09.2020
Koliko smo samo ponosni na njega! Nikola Jokić je "trending" i danas širom Amerike, pa i sveta, nakon još jedne briljantne partije. U šestoj utakmici, Jokić je ubacio 34 poena, uz 14 asistencija i sedam skokova i obezbedio Denveru majstoricu sa… »
Džordž posle novog poraza od Denvera: Nema mesta panici

Džordž posle novog poraza od Denvera: Nema mesta panici

Nova 13.09.2020
Odigrao je Pol Džordž statistički najbolju utakmicu u seriji protiv Denvera. Upisao je 33 poena i čak pet ukradenih lopti. Ali sve to je bilo premalo da se zaustavi Denver na putu ka majstorici sa Kliperisma. Sada je psihološko opterećenje… »
Uživajte u jokićevoj magiji: Ovako je napravio još jedno čudo! (video)

Uživajte u jokićevoj magiji: Ovako je napravio još jedno čudo! (video)

Mondo 13.09.2020
Fenomenalni Srbin zatrpao je koš Klipersa i predvodio čudesni Denver do još jednog preokreta. Fenomenalni Srbin zatrpao je koš Klipersa i predvodio čudesni Denver do još jednog preokreta Denver je u trećoj četvrtini gubio 19 poena razlike, a na… »
Ubio ih Jokić! Denver pobegao sa giljotine, igraće se sedma

Ubio ih Jokić! Denver pobegao sa giljotine, igraće se sedma

Mozzart sport 13.09.2020
Srpski košarkaš završio sjajnu utakmicu s dabl-dabl učinkom, još nije gotova serija Nagetsa i Klipersa - 3:3. Kakva utakmica, brutalna utakmica! Nikola Jokić i Denver Nagetsi uspeli su da se vrate i u šestoj utakmici iz minusa od 19 poena, iz… »
I Bogdan je ostao bez teksta zbog Jokića: Nikola i Denver prave čuda!

I Bogdan je ostao bez teksta zbog Jokića: Nikola i Denver prave čuda!

Mondo 13.09.2020
Neverovatno je šta rade Nagetsi u ovom plej-ofu. Neverovatno je šta rade Nagetsi u ovom plej-ofu. Nikola Jokić i Denver Nagetsi prave sjajne stvari u ovom plej-ofu! U prvoj rundi Zapada su gubili 1-3 protiv Jute, pa "okrenuli" tu seriju i ušli u… »
Šta uradi Nikola Jokić - MAGIJA!

Šta uradi Nikola Jokić - MAGIJA!

Sportske.net 13.09.2020
Majstor! Denver je Nikola Jokić i tako je i večeras u šestom meču protiv LA Klipersa! Sredinom druge četvrtine, pri vođstvu Klipersa 47:42, Jokić nije imao ni sekund vremena da razmisli, dobio je loptu i onda je usledio "JOK3R SHUFFLE", nestvaran… »
Gde gledati Jokića protiv Klipersa? Prenos sa trećeg kanala neće moći da gleda cela Srbija, a u odličnom je terminu!

Gde gledati Jokića protiv Klipersa? Prenos sa trećeg kanala neće moći da gleda cela Srbija, a u odličnom je terminu!

Sportal blic 13.09.2020
Nikola Jokić i Denver Nagetsi bore se za ostanak u polufinalnoj seriji zapada, a meč je na programu danas od 19 časova sa prenosom na kanalu Arena sport 3. Nedelja i nešto raniji termin, odlična prilika za publiku iz Srbije da bez ostajanja do kasno… »
Jokić zapanjio Amerikance,: prebrojavaju i ne mogu da se načude! "Da budem iskren zaista ne znam, ali jeste - baš sam se…

Jokić zapanjio Amerikance,: prebrojavaju i ne mogu da se načude! "Da budem iskren zaista ne znam, ali jeste - baš sam se…

Sportal blic 13.09.2020
Denver Nagitsi i dalje se drže u seriji polufinala Zapada protiv Los Anđeles Klipersa i to najviše zahvaljujući Nikoli Jokiću koji igra sjajno čitavu seriju. Posebno je impresivan u defanzivi, o čemu govori činjenica da je na poslednje četiri… »
Jokić: Ne znam šta se dešava, skačem baš visoko

Jokić: Ne znam šta se dešava, skačem baš visoko

Nova 13.09.2020
Nikola Jokić spreman je za još jedan meč polufinalne serije NBA plej-ofa sa Los Anđeles Klipersima, koji je na programu večeras od 19 časova. Srpski centar nosi najveće zasluge što je Denver “ostao u životu” i što je izborio priliku za… »
Jokić pred meč sa klipersima: Ne znam šta se desilo, ali skačem baš visoko, Herel i Zubac su dobri igrači

Jokić pred meč sa klipersima: Ne znam šta se desilo, ali skačem baš visoko, Herel i Zubac su dobri igrači

Večernje novosti 13.09.2020
SRPSKI košarkaš, Nikola Jokić, privukao je najveću pažnju pred šesti meč između Denvera i LA Klipersa. Centar Nagetsa je bez dileme jedan od najzaslužnijih zbog toga što je tim iz Kolorada i dalje živ i što ima šansu da najpre izjednači u… »

Vesti dana »