Povezane vesti
Čudo pod durmitorom: Pivljanin u 71. godini konačno položio crnogorski – za ličnu kartu
Večernje novosti 21.09.2020
DRAGAN Golubović je u 71. godini dočekao da bude najbolji na testu na kojem je morao da dokazuje da zna maternji jezik kako bi dobio državljanstvo, iako u Crnoj Gori živi više od pola veka. Pivljanin Dragan (Sava) Golubović, poznatiji po nadimku Bat, bio… »
Čudo pod Durmitorom: Pivljanin u 71. godini konačno položio crnogorski – za ličnu kartu
Sputnik 21.09.2020
Dragan Golubović je u 71. godini dočekao da bude najbolji na testu na kojem je morao da dokazuje da zna maternji jezik kako bi dobio državljanstvo, iako u Crnoj Gori živi više od pola veka. Pivljanin Sava Golubović, poznatiji po nadimku Bat, bio je dobar… »
Vesti dana »

SNSD saopštio referendumsko pitanje: O presudi Dodiku i odlukama Šmita i CIK-a
Danas pre 1 satjoš 7 povezanih

Protestna okupljanja: Demonstranti kod Vukovog spomenika, studenti iz Niša i Beograda u poseti Pirotu (foto/video)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Kurti bi da "ukine" Srbe na: KiM "Stop" za dve srpske stranke na izborima: Hoće da ukloni konkurenciju dok Amerika šalje upozorenja, a sve liči na reprizu već viđene sapunice
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Hegset naredio Nacionalnoj gardi u gradu Vašingtonu da počne da nosi oružje
Blic pre 2 satajoš 1 povezana