Povezane vesti

Najnoviji korona presek: Vrtimo se oko ove cifre

Najnoviji korona presek: Vrtimo se oko ove cifre

Blic 24.09.2020
U protekla 24 sata u Srbiji na virus korona testirano je 6.663 osoba, registrovano je 83 novozaražena, a preminulia je jedna osoba. Na respiratorima su, prema poslednjim informacijama Ministarstva zdravlja, 22 pacijenta. Podsetimo, juče smo imali 7.466… »
U Srbiji još jedna osoba umrla od korone, broj novozaraženih skoro isti kao i juče

U Srbiji još jedna osoba umrla od korone, broj novozaraženih skoro isti kao i juče

Mondo 24.09.2020
Korona virus u Srbiji, najnovije vesti i podaci! Korona virus u Srbiji, najnovije vesti i podaci! Prema poslednjim informacijama, do 15 časova 24. septembra u Srbiji je od korone preminula jedna osoba, dok je novozaraženih još 83. Na respiratorima su… »
Kon: O vanrednom stanju nije bilo rasprave od maja

Kon: O vanrednom stanju nije bilo rasprave od maja

Nova 24.09.2020
Epidemiolog i član Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa dr Predrag Kon izjavio je danas da o vanrednom stanju nije bilo rasprave od maja, kada je ono ukinuto. “Ne znam kako je došlo do toga da se priča o vanrednom stanju. Pominjao sam to u… »
Korona hara i po srednjim školama: Oglasio se dr Kon o vanrednom stanju i mogućem pooštravanju mera

Korona hara i po srednjim školama: Oglasio se dr Kon o vanrednom stanju i mogućem pooštravanju mera

Pravda 24.09.2020
Epidemiolog i član Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa dr Predrag Kon rekao je danas da o vanrednom stanju nije bilo rasprave od maja, kada je ono ukinuto. - Ne znam kako je došlo do toga da se priča o vanrednom stanju. Pominjao sam to u… »
Predrag Kon se uključio uživo: Objasnio šta je istina o vanrednom stanju i novim merama!

Predrag Kon se uključio uživo: Objasnio šta je istina o vanrednom stanju i novim merama!

Mondo 24.09.2020
Epidemiolog uživo pričao na Pinku! Epidemiolog uživo pričao na Pinku! Član Kriznog štaba dr Predrag Kon pričao je u Jutarnjem programu Pinka o navodima da Krizni štab razmatra ponovno uvođenje vanrednog stanja. "Ne znam kako je došlo do toga, ja… »

Vesti dana »