Povezane vesti

Poznata satnica Đokovićevog meča 2. kola na Šatrijeu, Lajović sprema "osvetu" za Đerea

Poznata satnica Đokovićevog meča 2. kola na Šatrijeu, Lajović sprema "osvetu" za Đerea

Telegraf 30.09.2020
Poznat je raspored za četvrtak. Najbolji teniser planete Novak Đoković dobio je okviran termin za meč drugog kola Rolan Garosa koji igra protiv Rikardasa Berankisa. Đoković će se na terenu Filip Šatrije boriti za treću rundu, a njegov meč će… »
Kraj za Lajovića i Ćaćića, Dodig i Polašek u 2. kolu

Kraj za Lajovića i Ćaćića, Dodig i Polašek u 2. kolu

N1 Info 30.09.2020
Srpski teniseri Dušan Lajović i Nikola Ćaćić poraženi su u prvom kolu dublova na Rolan Garosu. Dušan Lajović i Nikola Ćaćić nisu uspeli da se plasiraju u drugo kolo dublova na Rolan Garosu. Bolji od njih su nakon tri odigrana seta bili Aleks de… »
Nadalova rutina protiv 236. igrača na svetu

Nadalova rutina protiv 236. igrača na svetu

Sportske.net 30.09.2020
U okviru drugog kola Rolan Garosa Rafael Nadal nije imao težak zadatak. Rafael Nadal je stigao do trećeg kola bez velikih problema. On je danas u drugom kolu savladao Makenzija Mekdonalda sa 6:1, 6:0 i 6:3 za sat i 43 minuta igre. Rafa je sasvim solidno… »
"RBA konstantnošću može da nadigra Novaka"

"RBA konstantnošću može da nadigra Novaka"

N1 Info 30.09.2020
Francuski teniser Rišar Gaske pohvalno je govorio o Robertu Bautisti Agutu, istakavši da bi Španac mogao da nadigra i najboljeg igrača sveta Novaka Đokovića. Na startu Rolan Garosa, Bautista Agut je pobedio Gaskea posle dva sata igre sa 7:5 (5)… »
Imer o meču sa Novakom: Osećao sam se kao da me zmija davi

Imer o meču sa Novakom: Osećao sam se kao da me zmija davi

Nova 30.09.2020
Mikael Imer, 80. teniser sveta, poražen je na startu Rolan Garosa od najboljeg tenisera sveta, Novaka Đokovića. Svetski broj jedan je odigrao sjajan meč u kom je protivniku prepustio svega pet gemova, 6:0, 6:2, 6:3. Imer je tokom drugog seta imao… »
Novak saznao rivala: Evo ko će najboljem svetskom teniseru izaći na ‘crtu’ u drugom kolu Rolan Garosa!

Novak saznao rivala: Evo ko će najboljem svetskom teniseru izaći na ‘crtu’ u drugom kolu Rolan Garosa!

Hot sport 30.09.2020
Novak Đoković uspeo je da se plasira u drugo kolo Rolan Garosa nakon što je savladao Šveđanina Mikela Imera sa 3:0 (6:0, 6:2, 6:3). U drugom kolu, na ‘crtu’ najboljem teniseru sveta izaći ću Litvanac Rikardas Berankis. PROČITAJTE JOŠ… »
Cicipas: Nešto nije išlo, ali sam bio strpljiv

Cicipas: Nešto nije išlo, ali sam bio strpljiv

N1 Info 30.09.2020
Grčki teniser Stefanos Cicipas istakao je posle teškom mukom izdejstvovane pobede nad 109. teniserom sveta Đaumeom Munarom da tokom prva dva seta ništa nije išlo onako kako je želeo, ali da je u trećem setu uspeo da preokrene stvari u svoju korist… »
Rg: Nadala čeka još jedna šetnja, na teren idu i Tim, Zverev, Vavrinka

Rg: Nadala čeka još jedna šetnja, na teren idu i Tim, Zverev, Vavrinka

Mozzart sport 30.09.2020
Španca izaziva malo poznati Mekdonald. Drugo kolo Rolan Garosa je još lagana šetnja kraj mora za najbolje teniser sveta. Pogotovo za kralja šljake, gospodara Pariza Rafaela Nadala. Španac će danas na teren, a sa druge strane mreže biće malo… »
"Mene si našao da zaj**avaš": Novak otkrio novinarima ko je čovek kojem je poslao poljubac (video)

"Mene si našao da zaj**avaš": Novak otkrio novinarima ko je čovek kojem je poslao poljubac (video)

Mondo 30.09.2020
Đoković je to sve "šmekerski" pojasnio. Đoković je to sve "šmekerski" pojasnio. Novak Đoković je rutinski slavio u 1. kolu Rolan Garosa protiv Mikaela Imera. Ipak, meč koji je trajao tek 97 minuta ostao je obeležen po jednom detalju iz trećeg… »
"Platio sam veliku cenu": Đoković briljirao na Rolan Garosu, pa ga opet podsetili na US open

"Platio sam veliku cenu": Đoković briljirao na Rolan Garosu, pa ga opet podsetili na US open

Mondo 30.09.2020
Najbolji teniser sveta je sinoć imao dobar početak turnira u Parizu. Najbolji teniser sveta je sinoć imao dobar početak turnira u Parizu. Novak Đoković je u drugom kolu Rolan Garosa i to nakon što je izgubio tek pet gemova protiv Mikaela Imera… »
Kenin i Pliškova u drugom kolu Rolan Garosa

Kenin i Pliškova u drugom kolu Rolan Garosa

Nova 30.09.2020
Američka teniserka Sofija Kenin pobedila Ruskinju Ljudmilu Samsonovu sa 6:4, 3:6, 6:3 i plasirala se u drugo kolo Rolan Garosa. Šampionka Austalijan opena i šesta teniserka sveta je posle dva sata i 11 minuta igre savladala Ruskinju, koja zauzima 125… »
Preokret Cicipasa, pobede Šapovalova, Bautiste Aguta i Rubljova

Preokret Cicipasa, pobede Šapovalova, Bautiste Aguta i Rubljova

Danas 29.09.2020
Grčki teniser Stefanos Cicipas plasirao se u drugo kolo Otvorenog prvenstva Francuske, pošto je danas pobedio Španca Djaumea Munara sa 4:6, 2:6, 6:1, 6:4, 6:4. Šesti teniser sveta je do pobede protiv 109. igrača na ATP listi stigao posle tri sata i… »
Cicipas se izvukao: Grk bio na ivici ambisa, pa posle velikog preokreta savladao Španca

Cicipas se izvukao: Grk bio na ivici ambisa, pa posle velikog preokreta savladao Španca

Večernje novosti 29.09.2020
Grčki teniser Stefanos Cicipas plasirao se u drugo kolo Otvorenog prvenstva Francuske. Na startu Rolan Gasrosa je posle velike borbe i preokreta pobedio Španca Đaumea Munara sa 4:6, 2:6, 6:1, 6:4, 6:4. Šesti teniser sveta je do pobede protiv 109… »
Đoković lako do drugog kola Rolan Garosa

Đoković lako do drugog kola Rolan Garosa

Danas 29.09.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u drugo kolo Otvorenog prvenstva Francuske pošto je danas pobedio Šveđanina Mikaela Imera sa 6:0, 6:2, 6:3. Đoković je do pobede na startu turnira stigao posle sat i 38 minuta igre. Srpski teniser je… »

Vesti dana »