Povezane vesti

Murinjo svoj tim uporedio sa Novakom: Đoković ovo stalno radi

Murinjo svoj tim uporedio sa Novakom: Đoković ovo stalno radi

Hot sport 05.10.2020
Trener Totenhema Žoze Murinjo snagu svog tima uporedio je sa prvim teniserom sveta Novakom Đokovićem. Nakon spektakularne pobede protiv Mančester junajteda na ‘Old Trafordu’ 6:1, Portugalac je napravio paralelu sa tenisom. – Novak Đoković ovo… »
„Novak to stalno radi“: Žoze Murinjo posle 6:1 sa Junajtedom napravio paralelu sa Srbinom (VIDEO)

„Novak to stalno radi“: Žoze Murinjo posle 6:1 sa Junajtedom napravio paralelu sa Srbinom (VIDEO)

Vesti online 05.10.2020
Menadžer Totenhema Žoze Murinjo, nakon spektakularne pobede protiv Mančester Junajteda na Old Trafordu 6:1, uporedio je trijumf protiv nekadašnjeg tima sa tenisom. „Ovo je bila pobeda u stilu Novaka Đokovića, 6:1 prvi set“, pitanje novinara… »
Murinjo posle 6:1 na Old Trafordu: Đoković to stalno radi

Murinjo posle 6:1 na Old Trafordu: Đoković to stalno radi

Sportski žurnal 05.10.2020
Protiv kluba kakav je Mančester Junajted se to dogodi jednom u životu - rekao je Murinjo. Menadžer Totenhema Žoze Murinjo, nakon spektakularne pobede protiv Mančester Junajteda na Old Trafordu 6:1, uporedio je trijumf protiv nekadašnjeg tima sa… »
Murinjo dočekao da bude kao Đoković: Novak to radi svaki dan, morao sam i ja jednom!

Murinjo dočekao da bude kao Đoković: Novak to radi svaki dan, morao sam i ja jednom!

Mondo 05.10.2020
Žoze u svom stilu "pecnuo" Junajted... Žoze u svom stilu "pecnuo" Junajted... Žoze Murinjo zadovoljno se smeškao u nedelju na "Old Trafordu" pošto je s Totenhemom očitao lekciju bivšem klubu Mančester junajtedu. Bilo je čak 6:1 za Spurse… »
Murinjo posle 6:1 protiv Junajteda: Novak ovako svaki dan

Murinjo posle 6:1 protiv Junajteda: Novak ovako svaki dan

Nova 05.10.2020
Fudbaleri Totenhema deklasirali su Mančester junajted (6:1) na "Old Trafordu", a Žoze Murinjo nije skrivao zadovoljstvo posle ubedljivog trijumfa njegovih izabranika. “Ovo je bila pobeda u stilu Novaka Đokovića, 6:1 prvi set”, počeo je razgovor… »
"Pobedili smo: 6:1, Ali Đoković to radi češće" Genijalna opasku Murinja niko nije očekivao posle ogromnog trijumfa…

"Pobedili smo: 6:1, Ali Đoković to radi češće" Genijalna opasku Murinja niko nije očekivao posle ogromnog trijumfa…

Sportal blic 04.10.2020
Totenhem je danas napravio jednu istorijsku pobedu protiv Mančester junajteda, sa 6:1 nakon čega je Žoze Murinjo pohvalio igru svog tima. Imao je i razloga za to iskusni fudbalski trener kojem je ovo jedan od najubedljivijih trijumfa u karijeri. Posle… »

Vesti dana »