Povezane vesti
Treneru osumnjičenom za polno uznemiravanje maloletnika određen pritvor do 30 dana FK Radnik odmah ga suspendovao
Blic 08.10.2020
Trener mlađih kategorija FK Radnik iz Surdulice koji je pre tri dana uhapšen i stavlja mu se na teret krivično delo nedozvoljene polne radnje nad maloletnikom, saslušan je u Osnovnom Tužilaštvu u Vladičinom Hanu i određen mu je pritvor do 30 dana… »
Šalio se sa dečacima: Šta je Aleksandar osumnjičen za nedozvoljene polne radnje rekao na saslušanju
Večernje novosti 08.10.2020
ALEKSANDAR F. (36) iz Vladičinog Hana, jedan od trenera Omladinske škole FK Radnik iz Surdulice, osumnjičen da je počinio nedozvoljene polne radnje, juče po podne saslušan je u Osnovnom javnom tžilaštvu u Vranju. Kako je za "Novosti" rekao… »
Vesti dana »

"Je: L' nekom loše?" Dačić demonstrirao kako radi uređaj za koji opozicija tvrdi da je bio "zvučni top" na protestu u Beogradu: Ova dva poseduje MUP (foto, video)
Blic pre 2 satajoš 30 povezanih

„Zahtevi nisu ispunjeni!“: Protest prosvetnih radnika okončan ispred RTS
Danas pre 1 satjoš 28 povezanih

Žandarm tvrdi za Danas: Više „zvučnih topova“ bilo raspoređeno u subotu na protestu, jedan iza Skupštine
Nova pre 6 satijoš 14 povezanih

Tragedija na koju FSS nije mogao da ćuti: Moćna poruka nakon smrti čuvenog fudbalera!
Hot sport pre 1 satjoš 46 povezanih