Povezane vesti

Preminula još jedna osoba, ukinuta vanredna situacija u Novom Pazaru

Preminula još jedna osoba, ukinuta vanredna situacija u Novom Pazaru

RTS 09.10.2020
Prema poslednjem preseku, u Srbiji je za 24 sata od kovida-19 preminula jedna osoba. Potvrđena su 173 nova slučaja zaraze koronavirusom. 09. 10. 2020. 17:47 U Novom Pazaru ukinuta vanredna situacija Gradski štab za vanredne situacije doneo je odluku o… »
Vučić: Za sad bez strožih mera, ali biću spreman i na to

Vučić: Za sad bez strožih mera, ali biću spreman i na to

Politika 09.10.2020
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da epidemiološka situacija u Srbiji bolja od situacije u zemljama u regionu, ali da je zabrinut zbog rasta broja zaraženih koronavirusom i istakao da u ovom trenutku nema najava da će biti uvedene strože… »
Novi Klinički centar Srbije biće otvoren u septembru naredne godine

Novi Klinički centar Srbije biće otvoren u septembru naredne godine

Politika 09.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će radovi na izgradnji i rekonstrukciji Kliničkog centra Srbije biti završeni u septembru sledeće godine i da će se tu lečiti građani iz cele zemlje, te istakao da jačanje zdravstva snaži… »
Vučić o opoziciji i pooštravanju korona mera: Zasad nema novih, videćemo kako će se pokazati ova o radu do 23 časa

Vučić o opoziciji i pooštravanju korona mera: Zasad nema novih, videćemo kako će se pokazati ova o radu do 23 časa

Kurir 09.10.2020
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić najavio je danas da će radovi na izgradnji i rekonstrukciji Kliničkog centra Srbije biti završeni u septembru sledeće godine i da će se tu lečiti građani iz cele zemlje, te istakao da jačanje zdravstva… »
Još jedna žrtva korone, ponovo povećan broj zaraženih

Još jedna žrtva korone, ponovo povećan broj zaraženih

Nova 09.10.2020
U poslednja 24 časa preminula je još jedna osoba od posledica kovida, dok su 173 osobe zaražene. Testirane su 6.993 osobe od poslednjeg preseka. Na respiratorima se nalazi 21 pacijent. Hospitalizovana je 301 osoba. Podsetimo, juče su preminule dve… »
Skoro 200 novozaraženih u Srbiji, predsednik zabrinut

Skoro 200 novozaraženih u Srbiji, predsednik zabrinut

BizLife 09.10.2020
U poslednja 24 sata u Srbiji je od posledica koronavirusa preminula jedna osoba, dok su registrovana 173 slučaja zaraze virusom COVID-19. U Srbiji je do 15 časova 9. oktobra 2020. godine registrovano ukupno 34.517 potvrđenih slučajeva COVID 19. Od… »
Klinički centar sa 30 operacionih sala do kraja sledeće godine

Klinički centar sa 30 operacionih sala do kraja sledeće godine

RTS 09.10.2020
Predsednik Aleksandar Vučić najavio je da će izgradnja i rekonstrukcija Kliničkog centra Srbije biti završene u septembru sledeće godine i da će se tu lečiti građani iz cele zemlje. Istakao je da jačanje zdravstva snaži ukupnu moć Srbije… »
Vučić: Raste broj zaraženih od korona virusa, zabrinut sam

Vučić: Raste broj zaraženih od korona virusa, zabrinut sam

Glas Zaječara 09.10.2020
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da su brojevi obolelih od korona virusa u Srbiji, u odnosu na broj stanovnika, mnogo bolji nego u zemljama Evrope i regiona ali da je on veoma zabrinut jer se beleži porast broja novozaraženih. „Mi se… »
Vučić: U septembru otvaramo KCS, uslovi će biti na najvišem evropskom nivou

Vučić: U septembru otvaramo KCS, uslovi će biti na najvišem evropskom nivou

N1 Info 09.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će novi objekat Kliničkog centra u Beogradu, čija prva faza izgradnje košta oko 69 miliona evra, biti završen do septembra naredne godine. On je posle obilaska radova na toj zdravstvenoj ustanovi… »
Vučić: Veoma sam zabrinut, korona buja, zasad nema najava da će biti težih mera

Vučić: Veoma sam zabrinut, korona buja, zasad nema najava da će biti težih mera

N1 Info 09.10.2020
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da su brojevi obolelih od koronavirusa u Srbiji, u odnosu na broj stanovnika, mnogo bolji nego u zemljama Evrope i regiona ali da je on veoma zabrinut jer se beleži porast broja novozaraženih. Izvor: Tanjug "Mi… »
Radovi u Kliničkom centru Srbije "punom parom"

Radovi u Kliničkom centru Srbije "punom parom"

RTV 09.10.2020
BEOGRAD - Radovi na izgradnji nove zgrade Kliničkog centra Srbije i rekonstrukciji postojeće kule uveliko napreduju, u šta se danas uverio i predsednik Aleksandar Vučić. Vučić je konstatovao da će to po završetku radova biti nov, moderan… »
Vučić: Nastavljamo ka EU, ali čuvamo svoj obraz i istorijska prijateljstva. Stojim iza svake svoje reči bez obzira kome sam…

Vučić: Nastavljamo ka EU, ali čuvamo svoj obraz i istorijska prijateljstva. Stojim iza svake svoje reči bez obzira kome sam…

Blic 09.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će Srbija nastaviti svoj put u EU, ali da će štitii i čuvati svoj obraz, svoje pravo na stav i mišljenje i da ne ruši tradicionlana istorijska prijateljstva zbog dnevno politilkih stvari. On… »
Vučić: Raste broj zaraženih od koronavirusa, zabrinut sam

Vučić: Raste broj zaraženih od koronavirusa, zabrinut sam

Novi magazin 09.10.2020
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da su brojevi obolelih od koronavirusa u Srbiji, u odnosu na broj stanovnika, mnogo bolji nego u zemljama Evrope i regiona ali da je on veoma zabrinut jer se beleži porast broja novozaraženih. "Mi se… »
Vučić: Novi Klinički centar Srbije otvaramo u septembru naredne godine

Vučić: Novi Klinički centar Srbije otvaramo u septembru naredne godine

Danas 09.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će novi objekat Kliničkog centra u Beogradu, čija prva faza izgradnje košta oko 69 miliona evra, biti završen do septembra naredne godine. On je posle obilaska radova na toj zdravstvenoj ustanovi… »
Vučić: Teško da ćemo izbeći novi rast broja zaraženih

Vučić: Teško da ćemo izbeći novi rast broja zaraženih

Slobodna Evropa 09.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je 9. oktobra da su brojevi obolelih od korona virusa u Srbiji, u odnosu na broj stanovnika, mnogo bolji nego u zemljama Evrope i regiona, ali da je on veoma zabrinut jer se beleži porast broja novozaraženih… »
VUČIĆ: "Nema najava da će biti i težih mera, ali moramo da razmišljamo..."

VUČIĆ: "Nema najava da će biti i težih mera, ali moramo da razmišljamo..."

Moj Novi Sad 09.10.2020
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da su brojevi obolelih od korona virusa u Srbiji, u odnosu na broj stanovnika, mnogo bolji nego u zemljama Evrope i regiona ali da je on veoma zabrinut jer se beleži porast broja novozaraženih. – Mi se… »
Vučić obišao radove na KCS: Građevinci ga dočekali aplauzom pa vikali živela Srbija evo kako će izgledati klinički…

Vučić obišao radove na KCS: Građevinci ga dočekali aplauzom pa vikali živela Srbija evo kako će izgledati klinički…

Kurir 09.10.2020
Prva faza biće završena za manje od godinu dana, rekao je predsednik da će sve biti čisto, uredno i opremljeno najsavremenijom opremom... Za 11 meseci otvorićemo ovo divno mesto i srećan sam zbog toga. BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Vučić obišao radove na kliničkom centru Srbije: Nastavljamo put u EU ali čuvamo obraz i prijateljstva (video)

Vučić obišao radove na kliničkom centru Srbije: Nastavljamo put u EU ali čuvamo obraz i prijateljstva (video)

Večernje novosti 09.10.2020
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na rekonstrukciji i izgradnji Kliničkog centra Srbije. Projekat obnove i izgradnje KCS predviđa i spoljašnje uređenje slobodnih površina, parkinga, saobraćajnica i trotoara, kao i… »
„Ako budemo morali, primenićemo teže mere” Vučić o novom talasu korone

„Ako budemo morali, primenićemo teže mere” Vučić o novom talasu korone

Večernje novosti 09.10.2020
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić, rekao je danas, prilikom obilaska radova na Kliničkom centru Srbije, da će teže mere biti primenjene, ako bude potrebe, ali je bitno da mi naučimo da živimo sa ovim virusom, dakle da se štitimo. - Što se tiče… »
Vučić: Zabranili smo 10.000 ljudi na derbiju

Vučić: Zabranili smo 10.000 ljudi na derbiju

Nova 09.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je obišao radove na rekonstrukciji i izgradnji Kliničkog centra Srbije, gde je, osim o radovima na ovom bolničkom objektu, govorio i o situaciji sa korona virusom u Srbiji. “Veoma sam zabrinut – korona… »

Vesti dana »