Povezane vesti

Novak Đoković najviše izgubio u vreme kovida 19

Novak Đoković najviše izgubio u vreme kovida 19

Politika 13.10.2020
Od dva grend-slema na kojima je Đoković bio izraziti favorit – Vimbldon i Ju-Es open – prvi je otkazan, a na drugom je diskvalifikovan. – Federer se oporavlja, Nadal igrao samo tamo gde je viđen za titulu. Najznačajniji teniski trofeji u 2020… »
Novak otvorio dušu posle finala: Biću sa svojim narodom, idem iz ovog mehura koji su napravili

Novak otvorio dušu posle finala: Biću sa svojim narodom, idem iz ovog mehura koji su napravili

Vesti online 13.10.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković, dan nakon poraza u finalu Rolan Garosa od Rafaela Nadala, stigao je u Bosnu i Hercegovinu, a prvo je uživao na Baščaršiji, gde je oduševio Sarajlije, posle čega ga čeka povratak u Beograd. A pre samog dolaska… »
Kada su videli, pomislili su: Gotov je! Nadal je u finalu promenio ritual, Špancima to nije promaklo i ostali su u čudu…

Kada su videli, pomislili su: Gotov je! Nadal je u finalu promenio ritual, Špancima to nije promaklo i ostali su u čudu…

Sportal blic 13.10.2020
Rafael Nadal je osvojio svoju 20. Grend slem titulu, a ponovo su tokom finala Rolan Garosa viđeni njegovi čuveni rituali koje praktikuje tokom čitave karijere. Ipak, ovoga puta ih je malo korigovao. Novinari "Marke" su to uočili tokom finala protiv … »
Rafa Nadal posle 20. Grend slema: Izjednačio sam rekord koji se činio nemogućim, protiv Novaka sve savršeno!

Rafa Nadal posle 20. Grend slema: Izjednačio sam rekord koji se činio nemogućim, protiv Novaka sve savršeno!

Mondo 13.10.2020
Španac se osvrnuo na istorijski uspeh. Španac se osvrnuo na istorijski uspeh. Rafael Nadal je u nedelju osvojio 13. Rolan Garos u karijeri, pobedivši Novaka Đokovića i to vrlo ubedljivo. Par dana kasnije, legendarni španski teniser je sumirao utiske… »
Nadal otkrio šta se desilo 15 minuta pred finale sa Novakom

Nadal otkrio šta se desilo 15 minuta pred finale sa Novakom

Nova 13.10.2020
Rafael Nadal, drugi teniser sveta, govorio je za španske medije o finalnom meču Rolan Garosa protiv Novaka Đokovića. Španac je osvojio 13. titulu prvaka Otvorenog prvenstva Francuske i potvrdio svoju dominaciju na terenima sa šljakom. Istovremeno… »
Velike titule: Kolika je Novakova prednost?

Velike titule: Kolika je Novakova prednost?

N1 Info 13.10.2020
Posle trijumfa na Rolan Garosu, Rafael Nadal ima dve 'velike titule' manje od Novaka Đokovića. Nadal je u nedelju osvojio 13. titulu u Parizu, pošto je u finalu maksimalnim rezultatom pobedio Đokovića. Španac je došao do 20. Gren slem trofeja u… »
Kralj šljake: Izjednačio sam rekord koji se činio nemogućim

Kralj šljake: Izjednačio sam rekord koji se činio nemogućim

Mozzart sport 13.10.2020
Rafael Nadal nakon prospavane noći o utiscima sa Rolan Garosa, finalu sa Đokovićem, ali i večnoj priči o „najboljem ikada“. Pobedom u finalu Rolan Garosa Rafael Nadal je, pritom maetsralnom predstavom, ponovo gurnu sebe u prvi plan za nezvaničnu… »
Na federera nije ni pomislio! Marej se duboko naklonio Nadalu, ali je ipak svestan da će se Đoković na kraju pitati ko je…

Na federera nije ni pomislio! Marej se duboko naklonio Nadalu, ali je ipak svestan da će se Đoković na kraju pitati ko je…

Sportal blic 13.10.2020
Nekada najbolji teniser sveta Endi Marej govorio je o nedavno odigranom finalu Rolan Garosa između Novaka Đokovića i Rafaela Nadala. Marej pokušava da se vrati na teren posle serije povreda, ali nikako ne uspeva da poveže nekoliko dobrih mečeva… »
Nadal: GOAT? Trenutno sam jedan od dvojice najboljih

Nadal: GOAT? Trenutno sam jedan od dvojice najboljih

N1 Info 13.10.2020
Španski teniser Rafael Nadal izjavio je da će se znati ko je najbolji svih vremena tek pošto on, Rodžer Federer i Novak Đoković završe karijere. Nadal je 13. put u karijeri osvojio Rolan Garos, pošto je u finalu maksimalnim rezultatom pobedio… »
Novak otvorio dušu posle finala: Idem iz ovog mehura koji su napravili, biću sa svojim narodom

Novak otvorio dušu posle finala: Idem iz ovog mehura koji su napravili, biću sa svojim narodom

Telegraf 13.10.2020
Najbolji teniser sveta se vraća iz Pariza u Beograd na odmor pre narednog turnira koji ga očekuje. Najbolji teniser sveta Novak Đoković još jednom se osvrnuo na izgubljeno finale Rolan Garosa od Rafaela Nadala, posle kojeg je ostao na brojci od 17… »
Rafa se pohvalio novim satom: Neće vam biti dobro kada čujete koliko košta, a postoji samo 50 primeraka!

Rafa se pohvalio novim satom: Neće vam biti dobro kada čujete koliko košta, a postoji samo 50 primeraka!

Večernje novosti 13.10.2020
RAFAEL Nadal je na dominantan način osvojio Rolan Garos. Dok je posle meča pehar podigao sa stilom. Španac je osvojio svoju 20. Grend slem titulu, 13. u Parizu. Španac je tradicionalno pozirao sa šampionskim peharom, a mnogima je u oči upao ručni… »
RODžER pada na dan žena: Poznat datum kada će Đoković prestići Federera

RODžER pada na dan žena: Poznat datum kada će Đoković prestići Federera

Večernje novosti 12.10.2020
OBARANjE rekorda po grend slem titulama i nedeljama na vrhu ATP liste je i dalje cilj, uprkos slabijoj jeseni i neočekivanim rezultatima na Ju-Es openu (diskvalifikovan) i Rolan Garosu (izgubio u finalu). To je stav Novaka Đokovića, i ne odriče ga se… »
Guram dok imam „goriva“

Guram dok imam „goriva“

Danas 12.10.2020
Novak Đoković između teškog poraza u finalu Rolan Garosa i rekordnog broja grend slem titula Tačno 332 dana nikome nije pošlo za rukom ono što je Rodžeru Federeru 14. novembra 2019. godine u trećem kolu grupne faze Masters kupa – da na terenu… »

Vesti dana »