Povezane vesti
Drama u Zagrebu: Zaražene sve sestre i pacijenti na odeljenju klinike za tumore
Telegraf 17.10.2020
U petak je u Hrvatskoj oboren rekord u broju obolelih od korona virusa. Korona virus je ušao na dva odeljenja Klinike za tumore KBC-a "Sestre milosrdnice" u Zagrebu. Pozitivne su medicinske sestre, lekari i pacijenti na abdominalnoj hirurgiji i… »
U jednoj zagrebačkoj klinici zaražene sve sestre
Alo 17.10.2020
Reč je o teškim onkološkim bolesnicima. Od osam hirurga na Odeljenju za hirurgiju Klinike za tumore, petoro je pozitivno na korona virus - 2 su bolesna, a 3 asimptomatska. Sve sestre i nekoliko hirurga na Odeljenju hirurgije u Klinici za tumore KBC-a… »
Vesti dana »

Američki derbi koji interesuje Novaka: Tijafo ostao na Đokovićevom putu, mogao bi ga sačekati u osmini finala
Telegraf pre 1 satjoš 8 povezanih

MUP: Demonstranti pokušali da nasilno uđu na Filozofski fakultet, policija sprečila upad
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Beogradski je najpoznatiji, ali u Srbiji postoje još 2 aerodroma za komercijalne letove, na jednom je parking besplatan: Evo svih detalja
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Borba za opstanak na Kim: Delegacija Srpske liste razgovarala sa Trokazom o problemima Srba
Blic pre 1 satjoš 1 povezana