Povezane vesti
Pogoršana epidemiološka situacija: U Banjaluci preko 1.000 pozitivnih na koronu, gradski štab doneo nove mere
Blic 21.10.2020
U Banjaluci je došao do izrazitog pogoršanja epidemiološkog stanja, saopšteno je nakon današnje sednice Gradskog Štaba za vanredne situacije. U ovom momentu je preko hiljadu pozitivnih građana na korona virus u gradu, precizirao je gradonačelnik Igor… »
Pogoršana epidemiološka situacija u Banjaluci više od 1.000 pozitivnih na koronu, Gradski štab doneo nove mere
Večernje novosti 21.10.2020
GRADSKI štab za vanredne situacije Banjaluka zaključio je na današnjoj sednici da je epidemiološka situacija u ovom gradu “izuzetno zabrinjavajuća”, a doneseno je niz novih preporuka i mera. - Preporučuje se obustava svih organizovanih javnih okupljanja… »
Vesti dana »
I vuk sit i ovce na broju: Austrija i Alžir u nadoknadi zajedno do 1/16 finala Mundijala
Danas pre 32 minutajoš 35 povezanih
Danas je Vidovdan i u narodu se veruje da ako ovo uradite - videćete budućnost i pratiće vas sreća cele godine
Nova pre 7 minutajoš 9 povezanih





