Повезане вести
Педофил из Белгије у самици, страхују од напада затвореника
Нова 23.10.2020
Ухапшени педофил, убица и нациста Ерик Ламерс, кога је крагујевачка полиција пре неколико дана привела у селу Велико Крчмаре у затвору у Петровцу налази се у самици и под посебним режимом појачаног обезбеђена. Како преносе… »
Робијаши бесни због неонацисте педофила: Белгијанац Ерик Ламерс у самици, посебне затворске мере за њега
Вечерње новости 23.10.2020
ЕРИК Ламер, који је осумњичен за силовање девојчице и за убиства, а кога је крагујевачка полиција ухапсила у селу Велико Крчмаре, у затвору у Петровцу налази се у самици и под посебним режимом појачаног обезбеђена. Вест да је у… »
Вести дана »

Временска прогноза за уторак, 12. август: Данас веома топло, температура до 38 степени
Бета пре 2 сатајош 1 повезана

„Напад на једног од нас је напад на сваког од нас“: Одржан протест подршке члановима зборова чији су улази вандализовани
Данас пре 1 сатјош 1 повезана

(Видео) "руке чисте, а савест мирна": У јеку политичке кризе Додик бере боровнице на Јахорини са патријархом Порфиријем
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана