Povezane vesti
ZZJZ: Još tri novoobolela, dva iz Novog Pazara
Sandžak haber 25.10.2020
NOVI PAZAR – Prema podacima koje je objavio Zavod za javno zdravlje Novi Pazar, u protekla 24 sata kod tri lica potvrđeno je prisustvo virusa Covid-19. Dva novoinficirana su iz Novog Pazara, a jedan iz Raške. Broj pozitivnih u Novom Pazaru od početka… »
Danas 20 novoinficiranih: Epidemiološka situacija u Rasinskom okrugu
Večernje novosti 25.10.2020
NOVIH 20 slučajava KOVID-19 potvrđeno je u Rasinskom okrugu, a prema podacima Zavoda za javno zdravlje Kruševac,najviše ih je u Aleksandrovcu-8. U Kruševcu je registrovano 7 slučajeva, u Trsteniku-tri, u Varvarinu-dva. Još kod jednog učenika iz Trstenika… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 1 satjoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Američki državni sekretar marko Rubio: "Svi su se saglasili da je najbolji način da se okonča ovaj sukob potpuni mirovni sporazum"
Kurir pre 12 minutajoš 1 povezana