Povezane vesti

Dačić o mestu predsednika Skupštine: Dobio sam mikrofon, ali ne da pevam

Dačić o mestu predsednika Skupštine: Dobio sam mikrofon, ali ne da pevam

N1 Info 27.10.2020
Novi predsednik Skupštine Srbije, Ivica Dačić, izjavio je da samo dva ministarska mesta njegove Socijalističke partije Srbije u novoj vladi ne znače distanciranje Srpske napredne stranke (SNS) od SPS i da tako mogu da misle samo oni koji smatraju da… »
Gosti N1 o Vladi: Hotelijer asfaltira Srbiju, ministri izvršavaju naloge Vučića

Gosti N1 o Vladi: Hotelijer asfaltira Srbiju, ministri izvršavaju naloge Vučića

N1 Info 27.10.2020
Profesor Čedomir Čupić od nove Vlade Srbije očekuje da će da izvršava Vučićeve naloge, jer je, kaže, "njegov servis", dok glavni i odgovorni urednik NIN-a, Milan Ćulibrk, dodaje da ima čudnih kadorvskih rešenja i da se mandatarka tu nije mnogo… »
Dačić: Otkazana poseta Lavrova nije podrška SPS-u

Dačić: Otkazana poseta Lavrova nije podrška SPS-u

Nova 27.10.2020
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da njegova Socijalistička partija Srbije (SPS) nije predstavnik Rusije u Srbiji, a rekao je i da se danas otkazana poseta šefa ruske diplomatije Sergeja Lavrova Beogradu nije mogla tumačiti… »
Dačić: Dobio sam mikrofon, ali ne kao do sada za pevanje

Dačić: Dobio sam mikrofon, ali ne kao do sada za pevanje

Nova 27.10.2020
Novi predsednik Skupštine Srbije, Ivica Dačić, izjavio je večeras da samo dva ministarska mesta njegove Socijalističke partije Srbije u novoj vladi ne znače distanciranje Srpske napredne stranke (SNS) od SPS i da tako mogu da misle samo oni koji… »
Dačić: Kao predsednik Skupštine dobio sam mikrofon, ali ne kao dosad, za pevanje

Dačić: Kao predsednik Skupštine dobio sam mikrofon, ali ne kao dosad, za pevanje

Beta 27.10.2020
Novi predsednik Skupštine Srbije, Ivica Dačić, izjavio je večeras da samo dva ministarska mesta njegove Socijalističke partije Srbije u novoj vladi ne znače distanciranje Srpske napredne stranke (SNS) od SPS i da tako mogu da misle samo oni koji… »
Dačić: Vučić "promešao" resore, SPS jača strateško partnerstvo sa SNS

Dačić: Vučić "promešao" resore, SPS jača strateško partnerstvo sa SNS

Telegraf 27.10.2020
Važna je moja pozicija i šta je SPS dobila. Dobila je poziciju da svaki dan budemo prisutni u javnosti, slikoviti rečeno, dobili smo mikrofon da govorimo o svemu - rekao je novi predsednik Parlamenta. Na funkciju predsednika Skupštine Srbije gledam… »
„Vesti“ predstavljaju (2): Ovo su ljudi koji vode našu državu

„Vesti“ predstavljaju (2): Ovo su ljudi koji vode našu državu

Vesti online 27.10.2020
Nova Vlada Srbije imaće 23 resora, odnosno 21 ministarstvo od čega tri novouvedena i dva resora bez portfelja. U vladi je 11 žena i oko 50 odsto novih lica. Uz ministre iz Srpske napredne stranke, kabinet Ane Brnabić, čine i kadrovi jedine dve… »
Svi za jednog

Svi za jednog

Danas 27.10.2020
Svi za jednog, jedan za sve, mogao bi da bude moto nove vlade Srbije, ako se uzme u obzir ko ju je sastavio i ko se u njoj nalazi. A sastavio ju je Aleksandar Vučić, predsednik SNS, koji obavlja i funkciju predsednika države. On je taj jedan koji je… »
Postali ministri, a veze nemaju sa svojim resorima

Postali ministri, a veze nemaju sa svojim resorima

Pravda 27.10.2020
Čekanje na kadrove u novoj Vladi Srbije potrajalo četiri meseca. Licitacije sa imenima novih ministara završene su prethodnog dana kad je mandatarka Ana Brnabić izdeklamovala ko će sve činiti njen kabinet, navodeći i imena ljudi koji do sada nisu… »
Postali ministri, a veze nemaju sa svojim resorima

Postali ministri, a veze nemaju sa svojim resorima

Nova 27.10.2020
Čekanje na kadrove u novoj Vladi Srbije potrajalo četiri mesca. Licitacije sa imenima novih ministara završene su prethodnog dana kad je mandatarka Ana Brnabić izdeklamovala ko će sve činiti njen kabinet, navodeći i imena ljudi koji do sada nisu… »

Vesti dana »