Povezane vesti
Vozač autobusa je pustio volan i usmrtio mog sina: Otac Bojana Peraća u suzama na suđenju za saobraćajku u Zemunu
Večernje novosti 27.10.2020
OČEKUJEMO od suda da Adama Rakočevića proglasi krivim za teško delo protiv bezbednosti saobraćaja i nedozvoljeno držanje droga i da ima u vidu sve otežavajuće okolnosti. On je o svemu ćutao do početka suđenja, koristio je narkotike, osuđivan je već i tu… »
Grdosiju od 10 tona ne može da odgura auto: Otac Bojana Peraća tvrdi da vozač pežoa nije jedini kriv za smrt njegovog sina
Večernje novosti 27.10.2020
NIJE istina da je "pežo" koji je vozio Adam Rakočević u sudaru odbacio autobus na liniji 45 u suprotnu traku na autobus 15, koji je vozio moj sin Bojan Perać i koji je u toj nesreći nastradao. Vozač četrdesetpetice Dragomir Ž. je već bio skrenuo ulevo… »
Vesti dana »

Melanija Tramp Putinu: Zaštitite nevinost dece, možete to jednim potezom pera
RTV pre 26 minutajoš 31 povezana

Promena vremena u Srbiji: pad temperatura i lokalni pljuskovi sa grmljavinom
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 23 povezane

Burna noć u Srbiji: Zapaljene prostorije SNS i demolirana Skupština u Valjevu, neredi u Beogradu, 56 privedenih
NIN pre 35 minutajoš 15 povezanih

Đurić: Kazniti napadače na prostorije SNS i tužilaštvo u Valjevu
Euronews pre 10 minutajoš 12 povezanih

Gužve i vremenski uslovi otežavaju saobraćaj na graničnim prelazima Srbije
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 9 povezanih