Povezane vesti
Budimo superheroji za Aniku: Čačani ujedinjeni prikupljaju pomoć na gradskom trgu
RINA 30.10.2020
Čačak - Anika Manić je dvogodišnja devojčica koja boluje od spinalne mišićne atrofije, najtežeg oblika. Za ovu bolest kažu da je genetski ubica dece broj jedan. Bolest počinje tako što slabe mišići nogu i ruku, ali kasnije slabe mišići za disanje… »
Humanitarni bazar za Aniku: Organizovan u nedelju na gradskom trgu u Čačku
Večernje novosti 30.10.2020
NA gradskom trgu u Čačku, u nedelju, 1. novembra, u periodu od 10 do 17 časova, održaće se humanitarni bazar za Aniku Manić, dvogodišnju devojčicu koja boluje od spinalne mišićne atrofije, najtežeg oblika. Mali i veliki proizvođači iz Čačka i okoline će… »
Vesti dana »
Makron: Francuska je za novu metodologiju proširenja EU, Srbija naporno radi i ima evropsku budućnost
RTV pre 8 minutajoš 85 povezanih
Samit EU - Zapadni Balkan u Tivtu: Srbiju predstavlja Vučić, na zajedničkom sastanku razgovarao sa Fon der Lajen, Koštom, Makronom i Mercom (foto, video)
Blic pre 2 satajoš 27 povezanih
Pojasu Presvete Bogorodice pristupilo 800.000 vernika u Srbiji
Bujanovačke pre 1 satjoš 25 povezanih
Tinejdžeri (16) prošli kroz crveno, jednom se bore za život! Novi detalji saobraćajke kod Vukovog spomenika: Ima prelom lobanje, operacija trajala satima!
Kurir pre 1 satjoš 26 povezanih
Rusija poručuje da puni dijalog sa SAD zahteva povratak ambasadora
Politika pre 1 satjoš 24 povezane


