Povezane vesti
U Braničevu i Podunavlju 78 novoobolelih
Danas 09.11.2020
Prema poslednjem izveštaju Zavoda za javno zdravlje Požarevac, registrovano je 78 novoobolelih od virusa korona na području Braničevskog i Podunavskog okruga koje pokriva ova ustanova. U Braničevskom okrugu 43 novoobolelih od kojih u Požarevcu 27… »
Bolnica u Smederevu prima pacijente iz Beograda: Čak 30 obolelih od kovida noćas hospitalizovano u Svetom Luki
Večernje novosti 09.11.2020
U OPŠTOJ bolnici „Sveti Luka“ u Smederevu hospitalizovane su 43 osobe sa simptomima i komplikacijama usled infekcije korona virusom, potvrdio je za „Novosti“ direktor OB, dr Nenad Đorđević. Od ovog broja, čak tridesetak osoba je upućeno na lečenje iz… »
Vesti dana »

"Auuu! Evo 150, 180, stvarno ide 200 km/h!" Provozali smo se novom linijom voza od Subotice do Beograda i evo šta kažu putnici: "Gospođo, svima nam je prvi put" (foto, video)
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Dečja nedelja u Leposaviću: "Imam pravo da se igram, da se smejem, maštam, stvaram i u bolji svet pretvaram" (video)
Kurir pre 29 minutajoš 3 povezane

Nova sezona u JDP otvorena predstavom "Slika Dorijana Greja": Reprize su zakazane za 11. i 18. oktobar
Blic pre 1 satjoš 1 povezana