Povezane vesti

“Nudili mi novac da lažno svedočim da sam pisao grafite”

“Nudili mi novac da lažno svedočim da sam pisao grafite”

Nova 10.11.2020
Stranka slobode i pravde poslala je večeras izjavu Zorana Radmilovića koji je proveo 30 dana u pritvoru zbog sumnje da je pisao grafite na kući funkcionera SSP Dejana Bulatovića, koji tvrdi da su mu za to vreme nudili ogromnu svotu novca da lažno… »
Bulatović: Zoran Radmilović pušten na slobodu posle 30 dana u pritvoru

Bulatović: Zoran Radmilović pušten na slobodu posle 30 dana u pritvoru

Danas 10.11.2020
Potpredsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dejan Bulatović izjavio je danas da je njegov prijatelj Zoran Radmilović, koga policija sumnjiči za ispisivanje grafita na Bulatovićevoj kući, pušten na slobodu posle 30 dana provedenih u pritvoru, uz… »
(Bulatović) SSP: Posle torture koju je pretrpeo u zatvoru Radmilović nakon 30 dana pušten na slobodu

(Bulatović) SSP: Posle torture koju je pretrpeo u zatvoru Radmilović nakon 30 dana pušten na slobodu

Beta 10.11.2020
Stranke slobode i pravde (SSP) Dejan Bulatović izjavio je danas da je "nezapamćeno bezakonje koje je režim Aleksandra Vučića sproveo nad svojim neistomišljenikom", dobilo svoj epilog time što je nakon 30 dana Zoran Radmilović pušten na slobodu… »
Bulatović o grafitima: Moj prijatelj dočekao slobodu, krivac nije pronađen

Bulatović o grafitima: Moj prijatelj dočekao slobodu, krivac nije pronađen

N1 Info 10.11.2020
Potpredsednik Stranke slobode i pravde Dejan Bulatović je izjavio da je njegov prijatelj i saradnik Zoran Radmilović, koji je priveden u sklopu istrage o ispisanim grafitima na Bulatovićevoj kući, "dočekao svoju slobodu". "Nezapamćeno bezakonje koje… »

Vesti dana »