Povezane vesti

Nakon debakla reprezentacije, podsetimo se najgore izvedenih penala u istoriji našeg fudbala

Nakon debakla reprezentacije, podsetimo se najgore izvedenih penala u istoriji našeg fudbala

Noizz 13.11.2020
U fudbalu se kaže kako su penali lutrija, ali izgleda kao da je u taj bubanj za izvlačenje zaboravljena da se stavi srpska loptica. Ni posle 20 godina naša reprezentacija neće igrati na Evropskom prvenstvu, cela priča polako dobija notu… »
Vučić najavio velike promene u srpskom fudbalu posle debakla Orlova: Na udaru struka i organizacija!

Vučić najavio velike promene u srpskom fudbalu posle debakla Orlova: Na udaru struka i organizacija!

Telegraf 13.11.2020
Predsednik Srbije prokomentarisao poraz Srbije od Škotske, posle kojeg ni nakon 20 godina naš tim neće biti na Evropskom prvenstvu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je neuspeh reprezentacije Srbije u fudbalu, koja se nije plasirala… »
Albanci i Makedonci otišli na EP, samo Srbija ne: Orlovi 20 godina u društvu, San Marina, Andore...

Albanci i Makedonci otišli na EP, samo Srbija ne: Orlovi 20 godina u društvu, San Marina, Andore...

Telegraf 13.11.2020
Srbija je crna rupa na mapi Evrope kada pogledamo ko je učestvovao na završnoj fudbalskoj smorti. Fudbalska reprezentacija Srbije još jednom je razočarala naciju. Čekanje dugo 20 godina nije se isplatilo, naš tim ponovo neće igrati na Evropskom… »
Škote isterivali iz pabova zbog "korona radnog vremena": Imali su 30 sekundi da vide penal i izađu

Škote isterivali iz pabova zbog "korona radnog vremena": Imali su 30 sekundi da vide penal i izađu

Telegraf 13.11.2020
Proslavili su Škoti kako dolikuje, iako su ih isterali na ulicu. Fudbaleri Škotske izazvali su nezapamćeno slavlje u svojoj zemlji. Pobedili su Srbiju u finalu baraža za Evropsko prvenstvo sa 5:4 posle penala, bilo je 1:1 nakon 120 minuta igre, a… »
Tadića pitali "gde je bila energija koju smo videli tek u produžetku": Ne znam šta da ti kažem...

Tadića pitali "gde je bila energija koju smo videli tek u produžetku": Ne znam šta da ti kažem...

Telegraf 13.11.2020
Kapiten ističe da su Orlovi loše počeli meč, kao i da ih Škoti nisu iznenadili. Fudbaler Srbije Dušan Tadić bio je razočaran posle poraza od Škotske u finalu baraža nakon penal drame. Srbija je tokom 90 minuta odigrala nerešeno sa Škotima… »
Bili su smušeni, ni ja nisam mogao da ih prepoznam! Tumbaković razočaran igrom protiv Škotske

Bili su smušeni, ni ja nisam mogao da ih prepoznam! Tumbaković razočaran igrom protiv Škotske

Telegraf 13.11.2020
Penali su odlučili pobednika, a fortuna je bila naklonjena Škotima. Selektor fudbalera Srbije Ljubiša Tumbaković rekao je da njegova ekipa nije od starta zaigrala ofanzivno i nije napala Škotsku, pa je to kasnije predodredilo epilog meča u kom su… »
Jović utučen: Najmanje je bitno ko je dao gol, ni posle 20 godina nismo na EP, čekamo sledeću šansu

Jović utučen: Najmanje je bitno ko je dao gol, ni posle 20 godina nismo na EP, čekamo sledeću šansu

Telegraf 13.11.2020
Orlovi ni posle 20 godina nisu uspeli da izbore plasman na EURO. Luka Jović je mogao da bude heroj Srbije, pošto je u 90 minutu dao spasonosni gol za Orlove i sprečio poraz od Škotske u regularnom delu, ali je naša reprezentacija na kraju poklekla sa… »
"Svi plaču, ali zaslužili smo ovo": Zvezda Liverpula veliča golmana koji je ukrotio šut Mitrovića

"Svi plaču, ali zaslužili smo ovo": Zvezda Liverpula veliča golmana koji je ukrotio šut Mitrovića

Telegraf 13.11.2020
As Liverpula ponosan je na saigrače. Dejvid Maršal, golman Škotske, bio je ponosan na podvig protiv Srbije. Orlovi su izgubili od Škota na Marakani, a čovek odluke bio je golman Maršal, koji je odbranio poslednji penal Mitroviću. - Bili smo… »
Ovi penali su nešto najgore što sam u životu gledao: Strelac gola protiv Srbije zaplakao posle meča

Ovi penali su nešto najgore što sam u životu gledao: Strelac gola protiv Srbije zaplakao posle meča

Telegraf 13.11.2020
Fudbaler Škotske Rajan Kristi rasplakao se tokom davanja izjava posle utakmice sa Srbijom u finalu baraža za odlazak na Evropsko prvenstvo 2021. godine. Kristi je bio strelac gola u 52. minutu, kojim je Škotska povela sa 1:0. Luka Jović je posle… »

Vesti dana »