Ovi penali su nešto najgore što sam u životu gledao: Strelac gola protiv Srbije zaplakao posle meča

Telegraf 13.11.2020  |  Telegraf.rs

Fudbaler Škotske Rajan Kristi rasplakao se tokom davanja izjava posle utakmice sa Srbijom u finalu baraža za odlazak na Evropsko prvenstvo 2021. godine

Kristi je bio strelac gola u 52. minutu, kojim je Škotska povela sa 1:0. Luka Jović je posle centaršuta Filipa Mladenovića izjednačio u 90. minutu. To " Orlovima" nije bilo dovoljno jer nisu dali gol u produžecima, pa je posle promašaja Aleksnadra Mitrovića u petoj seriji, Škotska prošla na Euro. - Sad više ne znam kako. Neverovatno veče. Mislim da smo od starta verovali. U poslednjih nekoliko okupljanja smo toliko sakupili samopouzdanja i vere u sebe, to je