Povezane vesti

Stojković: Mi smo medicinski fenomen kada smo ovo uprskali! Da li su svesni kakvu su šansu propustili?

Stojković: Mi smo medicinski fenomen kada smo ovo uprskali! Da li su svesni kakvu su šansu propustili?

Večernje novosti 14.11.2020
LEGENDARNI srpski fudbaler Dragan Stojković Piksi prokomentarisao je fijasko Orlova protiv Škotske. Stojković je još u najavi utakmice govorio je da Srbija mora da pobedi pošto nije mala lakšu priliku od EP pre dve decenije. "Da nam je neko na… »
Ako se sada nismo plasirali, pa kada ćemo?: I proslavljeni fudbaler Crvene zvezde je ljut na ‘Orlove’ – ‘Mi smo…

Ako se sada nismo plasirali, pa kada ćemo?: I proslavljeni fudbaler Crvene zvezde je ljut na ‘Orlove’ – ‘Mi smo…

Hot sport 14.11.2020
O užasnoj igri ‘orlova’ u duelu protiv Škotske priča se i 48 sati kasnije. Cela nacija je razočarana pošto naša reprezentacija nije uspela posle 20 godina da se plasira na Evropsko prvenstvo, i baš zbog toga, mnoge javne ličnosti ‘osule su… »
Tuga i jad srpskog fudbala: Zaigraćemo na EP kad svi budu učestvovali

Tuga i jad srpskog fudbala: Zaigraćemo na EP kad svi budu učestvovali

Večernje novosti 14.11.2020
JOŠ krajem prošle godine znali smo da nam je baraž jedina šansa da se plasiramo na Evropsko prvenstvo, ali na kraju je nismo iskoristili. Pobedili smo Norvešku, stali na samom kraju, kroz penale protiv Škotske, a ima i onih koji su "krah" predvideli… »

Vesti dana »