Povezane vesti

Završni masters u Londonu: Medvedev savladao Nadala i zakazao finale sa Timom

Završni masters u Londonu: Medvedev savladao Nadala i zakazao finale sa Timom

Dnevnik 22.11.2020
Danil Medvedev eliminisao je Rafaela Nadala u polufinalu Završnog Mastersa u Londonu sa 3:6, 7:6(4), 6:3. On je nakon maksimalnog učinka u grupnoj fazi i pobeda nad Zverevim, Đokovićem i Švarcmanom, uspešno prebrodio i drugog tenisera sveta… »
Ovo niko nije očekivao: Nakon Novaka, i Nadal ostao bez finala!

Ovo niko nije očekivao: Nakon Novaka, i Nadal ostao bez finala!

Hot sport 22.11.2020
Danil Medvedev je prvi put u karijeri pobedio Rafaela Nadala i uspeo da se plasira i finale završnog Mastersa u Londonu. Nakon više od dva i po sata igre, Medvedev je savladao legendardnog Španca sa 3:6, 7:6, 6:3. Danil Medvedev je bio teniser koji je… »
"Bila mi je: Čast..." Posle epske pobede nad Novakom oglasio se i Dominik Tim! Ovakvu reakciju nismo očekivali /foto/

"Bila mi je: Čast..." Posle epske pobede nad Novakom oglasio se i Dominik Tim! Ovakvu reakciju nismo očekivali /foto/

Sportal blic 22.11.2020
od u polufinalu i tako godinu završio ranije nego što smo očekivali i to bez trofeja! Nakon duela u O2 Areni, najbolji teniser sveta se oglasio i i tako pokazao koliko je zapravo veliki šampion. A onda se oglasio i Tim, kojeg u teniskom svetu zovu… »
I najbolji priznaju da su imali bolje dane: Novak Đoković sumirao godinu koju je završio na prvom mestu: "Bezveze je da…

I najbolji priznaju da su imali bolje dane: Novak Đoković sumirao godinu koju je završio na prvom mestu: "Bezveze je da…

Sportal blic 22.11.2020
Godina koja je u najmanju ruku bila čudna i u kojoj smo se osećali kao na rolerkosteru polako se bliži kraju. Vreme je za njenu završnicu i za svođenje računa. Pandemija korona virusa je sve zaustavila, teniseri nisu putovali kao ranije, nisu imali… »
Đoković: Zvuči bezveze da kažem OK, naravno da je sezona izvrsna, ali stremim ka boljem

Đoković: Zvuči bezveze da kažem OK, naravno da je sezona izvrsna, ali stremim ka boljem

Večernje novosti 22.11.2020
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković porazom od Dominika Tima sa 2:1 u setovima u polufinalu Završnog mastersa u Londonu je okončao sezonu. Naš as je uspeo da osvoji četiri trofeja - Australijan open, Dubai, te Masterse u Sinsinatiju i Rimu. Tome… »
Đoković sumirao godinu: Okej, prvi sam, ali…

Đoković sumirao godinu: Okej, prvi sam, ali…

Nova 22.11.2020
Prvi teniser sveta Novak Đoković, koji je porazom u finalu Završnog mastersa od Dominika Tima okončao sezonu, sumirao je godinu. “Okej je sezona, mislim. Imao sam gore sezone, imao sam i bolje sezone. Osvojio sam grend slem, igrao finale jednog i… »
"Ne znam da li mi se ikada ovako nešto desilo": Đoković utučen nakon poraza i kraja sezone: Ne mislim da sam igrao loše...

"Ne znam da li mi se ikada ovako nešto desilo": Đoković utučen nakon poraza i kraja sezone: Ne mislim da sam igrao loše...

Sportal blic 21.11.2020
je izgubio u polufinalu Londona i završio sezonu večeras u O2 areni. Srpski as nije uspeo da se plasira u finale Završnog mastersa, a na put mu je stao Dominik Tim. Nakon poraza najbolji teniser sveta poručio je kako je Austrijanac zasluženo slavio i… »
Zbog ovog detalja ceo svet slavi Novakov poraz: Svi sem Đokovićevih navijača srećni jer je Srbin izgubio i nije im bitno ko…

Zbog ovog detalja ceo svet slavi Novakov poraz: Svi sem Đokovićevih navijača srećni jer je Srbin izgubio i nije im bitno ko…

Sportal blic 21.11.2020
Nije bitno šta će se desiti u drugom polufinalu, niti ko će osvojiti, svakako se istorija Završnog mastersa menja. Odnosno, u nju se upisuje jedan od trojice tenisera koji su još uvek u turniru kao novi osvajač poslednjeg ATP turnira u sezoni… »

Vesti dana »