Povezane vesti
Odloženo suđenje Abdulovu, advokat ima koronavirus
Nova 23.11.2020
Suđenje Goranu Abdulovu koji je optužen za ubistvo Marka Radovića studenta iz Bosne i Hercegovine, odloženo je danas u Višem sudu u Beogradu zbog bolesti advokata. Advokat Dragan Marović, koji brani Abdulova, obavestio je sud da ima koronu pa je pretres… »
Odloženo suđenje Abdulovu: Advokat ima virus korona
Večernje novosti 23.11.2020
SUĐENjE Goranu Abdulovu poznatijem koji je optužen za ubistvo Marka Radovića studenta iz BiH, odloženo je danas u Višem sudu u Beogradu zbog bolesti advokata. Branioc Abdulova, advokat Dragan Marović, obavestio je sud da ima koronu pa je pretres odložen… »
Vesti dana »

Ostavljate dete vaspitačici, ono plače, a vama se srce cepa! Stručnjaci kažu - to je dobro: Sve o privikavanju na vrtić i ključnim greškama roditelja
Blic pre 27 minutajoš 1 povezana

"Prvog septembra ćemo doći na posao, dalje okolnosti su nepredvidive": Da li će nova školska godina početi "normalno i svečano" ili uz "ritualni štrajk"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Srpska lista posle odluke o promeni ulica u Severnoj Mitrovici: Odluke promenljive kao i ljudi
Danas pre 8 satijoš 1 povezana