Povezane vesti

Ovako izgledaju naslovne strane sportskih novina širom sveta

Ovako izgledaju naslovne strane sportskih novina širom sveta

Sportski žurnal 26.11.2020
Legenda svetskog fudbala Dijego Armando Maradona preminuo je u sredu u svojoj kući u predgrađu Buenos Ajresa od srčanog udara. Dijego Armando Maradona je jedan od najboljih svetskih fudbalera svih vremena. Za mnoge, i najbolji koji je ikad plesao… »
Ori se pesma, pale se sveće na trgu: Ovako izgleda oproštaj Argentinaca od legendarnog Maradone

Ori se pesma, pale se sveće na trgu: Ovako izgleda oproštaj Argentinaca od legendarnog Maradone

Telegraf 26.11.2020
Na ulicama Buenos Ajresa okupilo se dosta ljudi koji su pesmom i suzama ispratili Maradonu. Vest o smrti Dijega Armanda Maradone potresla je fudbalsku planetu, a najviše navijače u Argentini u glavnom gradu Buenos Ajresu. Navijači su izašli na trg i… »
Neverovatne scene pred kovčegom Maradone: Tuča policije i naroda, Argentina plače...

Neverovatne scene pred kovčegom Maradone: Tuča policije i naroda, Argentina plače...

Telegraf 26.11.2020
Narod plače, baca cveće, dresove i šalove pored kovčega s telom Dijega Armanda Maradone. Argentina plače za svojim najvećim sinom. Dijego Armando Maradona napustio je svet 25. novembra 2020. godine sa napunjenih 60 godina. Odlazak fudbalskog… »
Antologijske scene, pa ludnica! Argentinski narod želi do kovčega Maradone - navijači molili policiju, pa krenuli u juriš…

Antologijske scene, pa ludnica! Argentinski narod želi do kovčega Maradone - navijači molili policiju, pa krenuli u juriš…

Sportal blic 26.11.2020
Dijego Armando Maradona je preminuo u utorak u svojoj domovini, a dan kasnije nastao je pravi haos u Buenos Ajresu. Naime, više desetina hiljada ljudi okupilo se kako bi odalo počast legendarnom fudbaleru. I, ne samo to - došlo je najpre do… »
Maradonu su mogli da spasu? Hitna pomoć je kasnila pola sata, advokat otkrio sve o "kriminalnom idiotluku"!

Maradonu su mogli da spasu? Hitna pomoć je kasnila pola sata, advokat otkrio sve o "kriminalnom idiotluku"!

Mondo 26.11.2020
I on se oglasio i to vrlo oštrim rečima. I on se oglasio i to vrlo oštrim rečima. Dijego Maradona je umro i cela Argentina ga oplakuje. Dan nakon smrti od posledica srčanog udara, Buenos Ajres je krcat masom koja želi da priđe Maradoninom kovčegu… »
Smrt Maradone ujedinila Argentinu: Navijači Boke i Rivera zagrljeni plaču, umro je njihov Bog!

Smrt Maradone ujedinila Argentinu: Navijači Boke i Rivera zagrljeni plaču, umro je njihov Bog!

Mondo 26.11.2020
Ovako to izgleda u Argentini dan posle smrti njihovog najvećeg fudbalera. Ovako to izgleda u Argentini dan posle smrti njihovog najvećeg fudbalera. Smrt Dijega Maradone ujedinila je Argentinu - čitava nacija plače za najvećim sinom. Legendarni "El… »
Neredi u buenos ajresu: Neviđene scene pred kovčegom Maradone, tuča naroda i policije - stiže milion ljudi! (video)

Neredi u buenos ajresu: Neviđene scene pred kovčegom Maradone, tuča naroda i policije - stiže milion ljudi! (video)

Mondo 26.11.2020
Cela Argentina plače... Cela Argentina plače... Čitava Argentina je zavijena u crno - umro je Dijego Armando Maradona! Legendarni fudbaler preminuo je u sredu u 61. godini od posledica srčanog udara, a od tada cela njegova domovina tuguje. Argentina… »
Bio je Bog i inspiracija: Dragan Stojković Piksi o Maradoni

Bio je Bog i inspiracija: Dragan Stojković Piksi o Maradoni

Večernje novosti 26.11.2020
NAJBOLjI fudbaler Srbije svih vremena Dragan Stojković nastupao je sa Dijegom Maradonom u timu sveta na proslavi sto godina engleskog Fudbalskog saveza. Piksi se prisetio tog događaja, ali i čuvenog četvrtfinala Mundijala u Italiji 1990, gde su njih… »
Novak se oprostio od Maradone FOTO

Novak se oprostio od Maradone FOTO

Nova 26.11.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, oprostio se od svog prijatelja, Dijega Armanda Maradone. Srpski igrač je imao priliku da se pre deset godina upozna sa legendarnim fudbalerom, koji je u četvrtak preminuo u 61. godini. Pročitajte još: Bog koji… »
Piksi Stojković: Još čuvam Maradonin dres iz Firence

Piksi Stojković: Još čuvam Maradonin dres iz Firence

Mozzart sport 26.11.2020
“Veliki gubitak za fudbalski svet... Mogu misliti kakva će žal u Napulju biti“, kaže legendarni srpski fudbaler za MOZZART Sport. Majstora ima s vremena na vreme. Ali Dijego Armando Maradona bio je jedan jedini. Priznaje to i Dragan Stojković… »
Novak objavio sliku koja tera suze na oči: Đoković se bez reči oprostio od Maradone, prizorom koji sve govori /foto/

Novak objavio sliku koja tera suze na oči: Đoković se bez reči oprostio od Maradone, prizorom koji sve govori /foto/

Sportal blic 26.11.2020
Od se putem društvenih mreža oprostio i najbolji teniser sveta . Argentinac je bio , a nepotrebno je govoriti koliko je Đoković cenio i poštovao El Pibea. Novak se od legendarnog fudbalera oprostio jednom fotografijom na društvenoj mreži Instagram… »
Slika govori više od 1000 reči: Ovako se Novak Đoković oprostio od Maradone! (foto)

Slika govori više od 1000 reči: Ovako se Novak Đoković oprostio od Maradone! (foto)

Večernje novosti 26.11.2020
ČITAV sportski svet tuguje - Dijego Armando Maradona preminuo je u sredu u svom domu u Tigresu. Legendarni "El Pibe" je umro od posledica srčanog udara u 60. godini, a od njega se oprostio i Novak Đoković. Najbolji teniser sveta je svojevremeno imao… »
"Ja plačem, a Maradona me zagrli i kaže - sve je to život": Emotivni Piksi nema dilemu - on je najveći svih vremena!

"Ja plačem, a Maradona me zagrli i kaže - sve je to život": Emotivni Piksi nema dilemu - on je najveći svih vremena!

Mondo 26.11.2020
Proslavljeni jugoslovenski fudbaler je imao šta da kaže o legendarnom Argentincu. Proslavljeni jugoslovenski fudbaler je imao šta da kaže o legendarnom Argentincu. Čitav svet je i dalje potresen vešću da je umro Dijego Armando Maradona. Jedan od… »
"Nikad neću biti tvoj nivo" Maradona mu se letos klanjao, a ovako on tuguje za El Pibeom!

"Nikad neću biti tvoj nivo" Maradona mu se letos klanjao, a ovako on tuguje za El Pibeom!

Sportske.net 26.11.2020
Belgijski napadač se putem Instagrama oprostio od svog idola. Prvi strelac u istoriji Napolija Dris Mertens oglasio se na Instagramu nakon smrti svog idola i legendarnog fudbalera ovog italijanskog kluba Dijega Maradone. Maradona je u sredu popodne… »
Maradona u poslednjem intervjuu: Nekad se pitam hoće li me ljudi i dalje voleti

Maradona u poslednjem intervjuu: Nekad se pitam hoće li me ljudi i dalje voleti

N1 Info 26.11.2020
Ponekad se pitam hoće li me ljudi i dalje voleti, kazao je Diego Maradona u svom poslednjem intervjuu za novine Klarin koji je vodio povodom svog 60. rođendana. Jedan od najboljih fudbalera svih vremena umro je u sredu od srčanog udara, svega tri… »
"Ja plačem, a maradona me zagrli i kaže: - sve je to život" Piksi uzdrman do srži: Jako me je potresla njegova smrt!

"Ja plačem, a maradona me zagrli i kaže: - sve je to život" Piksi uzdrman do srži: Jako me je potresla njegova smrt!

Sportal blic 25.11.2020
Tužan je dan ovaj 25. novembar 2020. Kao da nam svima nije dosta loših stvari koje su se u ovoj godini dogodile. A onda nas danas zadesi i . Najbolji svih vremena preselio se na neko lepše mesto. Sportski svet tuguje zbog Maradonine smrti, a na poziv… »

Vesti dana »