Povezane vesti

Tramp izneo nove dokaze: Pobedio sam!

Tramp izneo nove dokaze: Pobedio sam!

Večernje novosti 28.11.2020
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je izneo tvrdnju da su izborni rezultati u Pensilvaniji namešteni i da je on pobedio u toj saveznoj državi, dovodeći u pitanje regularnost više od milion glasova. - Niotkuda se pojavilo 1.126.940 glasova… »
Neverovatan obrt i udarac na duboku državu! Tramp izneo dokaze: "Pobedio sam!" (foto)

Neverovatan obrt i udarac na duboku državu! Tramp izneo dokaze: "Pobedio sam!" (foto)

Pravda 28.11.2020
Američki predsednik Donald Tramp ponovo je izneo tvrdnju da su izborni rezultati u Pensilvaniji namešteni i da je on pobedio u toj saveznoj državi, dovodeći u pitanje regularnost više od milion glasova. „Niotkuda se pojavilo 1.126.940 glasova… »
Novi Trampov poraz: Sud odbacio zahtev da se stopira proglašenje Bajdena za pobednika u Pensilvaniji

Novi Trampov poraz: Sud odbacio zahtev da se stopira proglašenje Bajdena za pobednika u Pensilvaniji

Blic 28.11.2020
Američki savezni apelacioni sud odbacio je pokušaj tima američkog predsednika Donalda Trampa da blokira da se izabrani predsednik Džozef Bajden proglasi pobednikom u Pensilvaniji. Veće od troje sudija smatralo je da je slučaj bez merituma, uz… »
Tramp izgubio i na apelacionom sudu u Pensilvaniji

Tramp izgubio i na apelacionom sudu u Pensilvaniji

Glas Amerike 28.11.2020
VAŠINGTON — Pravni tim predsednika Donalda Trampa pretrpeo je još jedan sudski poraz pošto je apelacioni sud u Pensilvaniji odbacio zahtev da se u toj državi ne potvrde rezultati izbora, odnosno pobeda Džoa Bajdena. Trampovi advokati najavili su… »
Apelacioni sud odbacio Trampov zahtev da blokira potvrđivanje rezultata u Pensilvaniji

Apelacioni sud odbacio Trampov zahtev da blokira potvrđivanje rezultata u Pensilvaniji

Danas 27.11.2020
Pravni tim predsednika Donalda Trampa doživeo je danas još jedan poraz na sudu jer je Savezni apelacioni sud u Filadelfiji odlučno odbacio najnoviji zahtev izbornog štaba da ospori izborne rezultate u Pensilvaniji. Trampovi advokati obećali su da će… »
Savezni sud odlučio: Evo šta sudije kažu o tužbi Trampovog tima za Pensilvaniju

Savezni sud odlučio: Evo šta sudije kažu o tužbi Trampovog tima za Pensilvaniju

Večernje novosti 27.11.2020
SAVEZNI apelacioni sud odbacio je pokušaj Trampovog štaba da ponovo pokrene tužbu kojom se osporavaju izborni rezultati u Pensilvaniji, presudivši da "tvrdnje nemaju utemeljenje u dokazima". Veće sastavljeno od troje sudija Apelacionog suda za treći… »

Vesti dana »