Povezane vesti
Kovid bilans poslednjih 7 dana u Kikindi: Bitku s kovidom izgubilo 9, od 53 pacijenta u bolnici na kiseniku njih 70 odsto
Kurir 01.12.2020
KIKINDA - Direktor Opšte bolnice u Kikindi, dr Mirko Stojisavljević, ocenio je da je situacija alarmantna i saopštio da se broj hospitalizovanih kovid pacijenata, ali i pregleda u njihovoj febrilnoj ambulanti konstantno povećava. Na lečenju se trenutno… »
Korona uzima danak u Kikindi: Za nedelju dana preminulo devetoro ljudi - na lečenju u petnaestogodišnji dečak
Večernje novosti 01.12.2020
KORONA se previše proširila po Kikindi, zaraženo 1.107 pacijentaa, a 53 nalazi se na bolničkom lečenju, što je najviše od početka pandemije, od marta. Čak 70 odsto njih je na kiseoničkoj terapiji. Među obolelima je i dečak od 15 godina koji se nalazi na… »
Vesti dana »
Težak lančani sudar u Markovcu: automobili slupani, saobraćaj otežan
Kurir pre 2 satajoš 38 povezanih
Izdato hitno upozorenje! Černobilj oštećen: "Može se podići radioaktivna prašina!"
Alo pre 3 satajoš 41 povezana
Portparol Evropske komisije: Evropa i SAD dele odgovornost za mir
Politika pre 2 satajoš 44 povezane
VIDEO Protest u Šidu: Grupa studenata pešačila od Sremske Mitrovice do Šida
Radio 021 pre 2 satajoš 18 povezanih



