Povezane vesti
Dešavanja u DNS zasenila sednicu narodne skupštine RS: Kakav je trenutni odnos snaga unutar parlamenta Srpske
Blic 02.12.2020
Opozicija je dobila novo pojačanje u Narodnoj skupštini RS, a Darko Banjac više nije član DNS, pa samim tim ni šef Kluba poslanika te stranke u parlamentu. To je epilog jučerašnje redovne sednice NSRS, koja je održana nakon pauze od dva meseca, piše… »
Ministar finansija RS: Drugi rebalans 3, 636 milijardi maraka
Večernje novosti 01.12.2020
DRUGIM rebalansom budžeta Republike Srpske za ovu godinu planirano je 3,636 milijardi KM, što je više za 23 miliona KM, odnosno 0,6 odsto u odnosu na prvi rebalans budžeta, rekla je Zora Vidović, ministar finansija RS. Obrazlažući u Narodnoj skupštini RS… »
Vesti dana »
Moć, kontinuitet i unutrašnja ravnoteža: Šta Ali Laridžani znači za Iran
NIN pre 45 minutajoš 32 povezane
Lokalni izbori u Srbiji, 10 novih trka: Ko, gde, kada i kakva je uloga 'fantomskih lista'
BBC News pre 20 minutajoš 5 povezanih
Računi za struju najviše oštetili građane: Prava potrošača uglavnom samo na papiru, a najčešće ih krše komunalna preduzeća
Danas pre 6 satijoš 2 povezane
Prekid saradnje Srbije sa Evrodžastom: "Na svaki način se otežava da se dođe do visoke korupcije i organizovanih kriminalnih grupa"
N1 Info pre 3 satajoš 1 povezana
Gori najmoćnije naoružanje Amerike: Vatra 30 sati guta "DŽerald Ford" - Ima povređenih u vodama kod Irana (video)
Večernje novosti pre 15 minutajoš 24 povezane


