Povezane vesti

Crvena zvezda odigrala nerešeno protiv Hofenhajma (0:0)

Crvena zvezda odigrala nerešeno protiv Hofenhajma (0:0)

Danas 04.12.2020
U petom kolu L grupe Lige Evrope Remi po meri oba kluba. Ovako se u najkraćem može opisati rezultat večerašnje utakmice Crvena zvezda – Hofenhajm 0:0, u petom kolu L grupe Lige Evrope. Nemački klub je ovim bodom potvrdio ostanak na prvom mestu, dok… »
"Ne zanima me: Lepota!" Dejan Stanković nakon izborenog evroproleća hvalio igrače kao retko kad, ali sada je fokus samo na…

"Ne zanima me: Lepota!" Dejan Stanković nakon izborenog evroproleća hvalio igrače kao retko kad, ali sada je fokus samo na…

Sportal blic 03.12.2020
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković govorio je posle plasmana tog kluba u nokaut fazu Lige Evrope. Ovo je veliki rezultat za crveno-bele. "Da, upravo tako. Svaka čast momcima, klubu, navijačlma. Nije lako. Bili smo fenomenalni od prvog do 90. minuta… »
Dejan Stanković: Ne zanima me da li je igra bila lepa, ne dolazi se lakim putem do nokaut faze!

Dejan Stanković: Ne zanima me da li je igra bila lepa, ne dolazi se lakim putem do nokaut faze!

Večernje novosti 03.12.2020
CRVENA zvezda je remizirala sa Hofenhajmom (0:0) na stadionu Rajko Mitić. Sa deset osvojenih bodova Crvena zvezda će kao drugoplasirana nastupati u nokaut fazi Lige Evrope, što će biti drugi put za četiri godine da ponavljaju evropsko proleće… »

Vesti dana »