Povezane vesti

Milica im je donela sreću: Ljiljana Nikolić iz Uba dobitnica je stana u Zemunu, a evo ko je dobio automobile! Foto

Milica im je donela sreću: Ljiljana Nikolić iz Uba dobitnica je stana u Zemunu, a evo ko je dobio automobile! Foto

Kurir 05.12.2020
Večeras su uz direktan prenos na prvom programu javnog servisa izvučeni novi dobitnici u nagradnoj igri Uzmi račun i pobedi 2020. Sreću je dobitnicima donela naša reprezentativka u tekvondou i olimpijska šampionka Milica Mandić. U današnjem… »
Drugo izvlačenje - stan dobila Ljiljana Nikolić iz Uba

Drugo izvlačenje - stan dobila Ljiljana Nikolić iz Uba

Dnevnik 05.12.2020
BEOGRAD: U drugom izvlačenju ovogodišnje nagradne igre "Uzmi račun i pobedi" najvredniju nagradu, stan u naselju Zemunske kapije, dobila je Ljiljana Nikolić iz Uba. Petoro učesnika nagradne igre dobilo je automobil "fijat 500L", a u pitanju su Igor… »
Ljiljana je Dobitnica stana u Zemunu: Nije mi bilo dobro, videla sam odmah da je moja koverta!

Ljiljana je Dobitnica stana u Zemunu: Nije mi bilo dobro, videla sam odmah da je moja koverta!

Mondo 05.12.2020
Večeras je u nagradnoj igri Uzmi račun i pobedi dodeljen i drugi stan u beogradskom naselju Zemunske kapije. Večeras je u nagradnoj igri Uzmi račun i pobedi dodeljen i drugi stan u beogradskom naselju Zemunske kapije. Ljiljana Nikolić iz Uba osvojila… »
Uzmi račun i pobedi: Ključevi stana odlaze u Ub, a zbog jednog računa Mladenovčanka ostala bez automobila

Uzmi račun i pobedi: Ključevi stana odlaze u Ub, a zbog jednog računa Mladenovčanka ostala bez automobila

Blic 05.12.2020
Večeras je u nagradnoj igri Uzmi račun i pobedi dodeljen i drugi stan u beogradskom naselju Zemunske kapije. Ovog puta prilikom izvlačenja dobitnika stana nije bilo neregularnosti, a ključevi će otići u ruke Ljiljane Nikolić iz Uba. Ipak… »
Uzmi račun i pobedi 2020: Ovo su dobitnici automobila

Uzmi račun i pobedi 2020: Ovo su dobitnici automobila

Večernje novosti 05.12.2020
VEČERAS su uz direktan prenos na prvom programu javnog servisa izvučeni novi dobitnici u nagradnoj igri Uzmi račun i pobedi 2020. Sreću je dobitnicima donela naša reprezentativka u tekvondou i olimpijska šampionka Milica Mandić. U današnjem… »
Evo ko je dobio stan u Zemunu! Izvučeni srećni dobitnici u nagradnoj igri Uzmi račun i pobedi

Evo ko je dobio stan u Zemunu! Izvučeni srećni dobitnici u nagradnoj igri Uzmi račun i pobedi

Večernje novosti 05.12.2020
U VEČERAŠNjEM izvlačenju srećnih dobitnika u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi 2020", stan u naselju Zemunske kapije dobila je Nikolić Ljiljana sa Uba. Koverta je važeća, a našoj sugrađanki je sreću donela reprezentativka u tekvondou i… »
Srećna dobitnica stana u Beogradu je Ljiljana iz Uba: Osvojila ga je u igri "Uzmi račun i pobedi"

Srećna dobitnica stana u Beogradu je Ljiljana iz Uba: Osvojila ga je u igri "Uzmi račun i pobedi"

Telegraf 05.12.2020
Pet automobila i jedan stan izvučeni su večeras. Nagradna igra " Uzmi račun i pobedi 2020" danas je donela sreću Ljiljani Nikolić iz Uba, novoj dobitnici stana u Beogradu, u naselju Zemunske kapije. Kovertu sa njenim imenom izvukla je naša… »
Sreća vas možda pogleda već večeras: Drugo izvlačenje nagradne igre Uzmi račun i pobedi! Možda baš vas čeka stan u…

Sreća vas možda pogleda već večeras: Drugo izvlačenje nagradne igre Uzmi račun i pobedi! Možda baš vas čeka stan u…

Kurir 05.12.2020
BEOGRAD - Danas u 17.55 biće održano drugo izvlačenje u okviru nagradne igre Uzmi račun i pobedi 2020, uz direktan prenos na prvom programu javnog servisa. U današnjem izvlačenju biće dodeljeno pet automobila Fijat 500L i jedan stan u Beogradu, u… »

Vesti dana »