Povezane vesti

Biće sve o.K: Nenad Jezdić uputio poruku čitaocima “Novosti” iz bolnice

Biće sve o.K: Nenad Jezdić uputio poruku čitaocima “Novosti” iz bolnice

Večernje novosti 06.12.2020
GLUMAC Nenad Jezdić, koji je sa obostranom upalom pluća, kao posledicom zaraze virusom korona, u subotu, primljen u bolnicu "Dr Dragiša Mišović" u Beogradu, u SMS poruci poručio je čitaocima našeg lista: "Biće sve okej". Prošlog ponedeljka test… »
Temperatura ga je lomila Nekoliko dana: Pre otkrivanja obostrane upale pluća, Nenad Jezdić je imao ove simptome!

Temperatura ga je lomila Nekoliko dana: Pre otkrivanja obostrane upale pluća, Nenad Jezdić je imao ove simptome!

Mondo 06.12.2020
Glumac je pozitivan na korona virus. Glumac je pozitivan na korona virus. Nenad Jezdić pozitivan je na korona virus, a nakon pozitivnog testa primljen je u bolnicu "Dr Dragiša Mišović" zbog obostrane upale pluća. Glumac je ubrzo potvrdio pisanja… »
Nenad Jezdić se oglasio iz bolnice: Pozitivan sam na koronu, čuvajte i sebe i druge

Nenad Jezdić se oglasio iz bolnice: Pozitivan sam na koronu, čuvajte i sebe i druge

Večernje novosti 05.12.2020
GLUMAC Nenad Jezdić je sa obostranom upalom pluća primljen u bolnicu "Dragiša Mišović", a kako je otkrio, pozitivan je na koronu. - Poštovani, nakon što mi je u ponedeljak test na koronu bio pozitivan, pušten sam na kućno lečenje. Nakon… »
Nenad Jezdić primljen u KBC Dragiša Mišović: Glumac ima upalu pluća

Nenad Jezdić primljen u KBC Dragiša Mišović: Glumac ima upalu pluća

Večernje novosti 05.12.2020
GLUMAC Nenad Jezdić večeras je sa obostranom upalom pluća primljen u bolnicu "Dragiša Mišović". Kako saznajemo od PR službe glumca, on je trenutno stabilno i on nije životno ugrožen, a još uvek se ne zna da li je pozitivan na korona virus… »

Vesti dana »