Povezane vesti
Novosadska toplana pokrenula SMS servis za reklamacije
Radio 021 14.12.2020
Novosadska toplana pokrenula je danas, 14. decembra SMS servis za prijavu reklamacija na kvalitet usluga, a u cilju bolje komunikacije sa potrošačima. Građani na brojeve telefona 064/81-81-580 i 064/81-81-581 svakog dana od 6 do 22 časa SMS porukom… »
Novi SMS servis za korisnike usluga Novosadske toplane
Dnevnik 14.12.2020
Kako bi unapredili kvaliteta komunikacije sa korisnicima usluga i primene mera prevenicije prenošenja virusa kovid-19 neposrednim kontaktom, Novosadska toplana pokrenula je novi SMS servis za prijavu reklamacija na kvalitet usluga. Korisnicima se otvara… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 1 satjoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 3 satajoš 1 povezana