Povezane vesti
Ciglom udarao druga do smrti: Istraga o zločinu u Grockoj, i ubica i žrtva najverovatnije bili pod dejstvom narkotika
Večernje novosti 17.12.2020
NIKOLA D. (33) uhapšen je zbog sumnje da je u četvrtak ujutru, udarcima cigle u glavu, usmrtio poznanika Martina Č. (45) u dvorištu njegove kuće u Avalskoj ulici 73, u beogradskoj opštini Grocka. On je, kako saznajemo, u pratnji policije najpre došao u… »
Cimeri se danima pre zločina brutalno svađali: Nikola prijavio druga za porodično nasilje, pa ga nakon sukoba ubio ciglom
Blic 17.12.2020
Komšije Martina Č. (46) koji je jutros pronađen ubijen u dvorištu svoje kuće u Grockoj kažu da se ovakav zločin dao naslutiti s obzirom na to da su Martin i njegov cimer Nikola D. (33), koji je i osumnjičen za ubistvo, imali veoma turbulentan odnos… »
Vesti dana »

Telo ubijenog u lokvi krvi: Jeziva scena u Beogradu na vodi, uhapšen osumnjičeni, forenzičari traže tragove
Telegraf pre 43 minutajoš 9 povezanih

Optužen Trampov bivši savetnik: Džon Bolton se tereti za prenos tajnih podataka: Objavio knjigu o radu u Beloj kući
Blic pre 2 satajoš 4 povezane

"Čestitao sam orbanu": Oglasio se Vučić o susretu Trampa i Putina u Budimpešti: Dogovorili smo i naš susret u narednih sedam dana
Blic pre 2 satajoš 1 povezana