Povezane vesti

Vučić: Dok sam ja predsednik neće biti priznanja Kosova

Vučić: Dok sam ja predsednik neće biti priznanja Kosova

Danas 19.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je večeras da, dok je on predsednik, neće biti priznanja Kosova. On je u emisiji „Prva tema“ TV Prve rekao da „Beograd zasigurno neće priznati Kosovo“ do aprila 2022. godine kada će biti održani… »
"Prestižemo Hrvatsku već sledeće godine": Naš ekonomski napredak je nepovratan proces

"Prestižemo Hrvatsku već sledeće godine": Naš ekonomski napredak je nepovratan proces

Mondo 19.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o ekonomskom napretku Srbiju u odnosu na zemlje regiona, a posebno u fokus je stavio Hrvatsku. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o ekonomskom napretku Srbiju u odnosu na zemlje regiona, a… »
Vučić odgovorio da li Srbija ulazi u NATO

Vučić odgovorio da li Srbija ulazi u NATO

Večernje novosti 18.12.2020
ALEKSANDAR Vučić, predsednik Srbije, jedan je od gostiju u večerašnjoj emisiji "Prava tema" na Prvoj TV. Kada je u pitanju priključenje NATO-u , Vučić je rekao svoj stav. - Srbija je vojno neutralna, mislim da je to najbolja pozicija, da samo… »
Vučić postavio na mesto Komšića i DžAFEROVIĆA: Napadaju Dodika, a evo šta oni rade!

Vučić postavio na mesto Komšića i DžAFEROVIĆA: Napadaju Dodika, a evo šta oni rade!

Večernje novosti 18.12.2020
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostuje večeras na televiziji Prva, zajedno sa izvršnim direktorom Fonda za otvoreno društvo Milanom Antonijevićem i profesorom Fakulteta političkih nauka u penziji Ivom Viskovićem. Vučić je rekao da njega ne… »
Vučić: Srbija će sledeće godine prestići Hrvatsku po BDP-u

Vučić: Srbija će sledeće godine prestići Hrvatsku po BDP-u

Blic 18.12.2020
Srbija neće priznati nezavisnost Kosova dok sam ja predsednik, rekao je večeras Aleksandar Vučić u specijalnoj emisiji "Prva tema". - Mislim da je bolje pitanje da li se zalažete za priznanje ili nepriznavanje nezavisnosti Kosova. Tada bi odgovor bio… »
Nema ukidanja RS: Vučić poslao jasnu poruku svima koji su nasrnuli na Dejton

Nema ukidanja RS: Vučić poslao jasnu poruku svima koji su nasrnuli na Dejton

Večernje novosti 18.12.2020
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostuje večeras na televiziji Prva, zajedno sa izvršnim direktorom Fonda za otvoreno društvo Milanom Antonijevićem i profesorom Fakulteta političkih nauka u penziji Ivom Viskovićem. Vučić je istakao odmah na… »
Vučić očitao lekciju biseri Turković: Srbe poredi sa nacistima, a mi smo narod koji je najviše stradao od Hitlera!

Vučić očitao lekciju biseri Turković: Srbe poredi sa nacistima, a mi smo narod koji je najviše stradao od Hitlera!

Večernje novosti 18.12.2020
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostuje večeras na televiziji Prva, zajedno sa izvršnim direktorom Fonda za otvoreno društvo Milanom Antonijevićem i profesorom Fakulteta političkih nauka u penziji Ivom Viskovićem. O Igmanskoj inicijativi, čiji… »
Vučić dao reč: Neću priznati lažnu državu Kosovo!

Vučić dao reč: Neću priznati lažnu državu Kosovo!

Večernje novosti 18.12.2020
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gost je emisije "Prva tema" na TV Prva. Pored Vučića, gosti su i izvršni direktor Fondacije za otvoreno društvo Milan Antonijević i profesor Fakulteta političkih nauka Ivo Visković. Foto: Prva printskrin… »
Hrvatska će gledati Srbiji u leđa: Velika Vučićeva najava

Hrvatska će gledati Srbiji u leđa: Velika Vučićeva najava

Večernje novosti 18.12.2020
ALEKSANDAR Vučić, predsednik Srbije, jedan je od gostiju u večerašnjoj emisiji "Prava tema" na Prvoj TV. Kada je u pitanju priključenje NATO-u , Vučić je rekao svoj stav. Profesor Visković je pitao predsednika kako da do sada nismo pretekli… »

Vesti dana »