Povezane vesti

"Uvek me je terao maler": Vesna je čula da je dobitnica stana dok je sređivala kuću

"Uvek me je terao maler": Vesna je čula da je dobitnica stana dok je sređivala kuću

Blic 19.12.2020
Nakon što je njeno ime pročitano u izvlačenju dobitnika četvrtog stana u naselju Zemunske kapije, Vesna Cvetković (63) iz Kragujevca nije ni stigla da se sabere jer je telefon momentalno počeo da zvoni. Kako kaže, van sebe je i nije svesna šta ju… »
Stan ću pokloniti deci: Dobitnica nekretnine u Zemunu za Novosti - Koverat sam poslala juče, ne mogu da verujem da je…

Stan ću pokloniti deci: Dobitnica nekretnine u Zemunu za Novosti - Koverat sam poslala juče, ne mogu da verujem da je…

Večernje novosti 19.12.2020
JOŠ ne mogu da verujem šta se dešava, presrećna sam. Stan ću pokloniti deci, a radost zbog vredne nagrade prvo sam podelila sa mlađim sinom. Ovo su reči Kragujevčanke Vesne Cvetković, koja je dobila stan u Beogradu u nagradnoj igri „Uzmi račun… »
Vrištala sam od sreće, sin nije znao šta mi se dogodilo: Dobitnica stana u Zemunu još ne može da poveruje da je izvučena…

Vrištala sam od sreće, sin nije znao šta mi se dogodilo: Dobitnica stana u Zemunu još ne može da poveruje da je izvučena…

Večernje novosti 19.12.2020
NA VEČERAŠNjEM, četvrtom izvlačenju u nagradnoj igri „Uzmi račun i pobedi 2020“ stan u naselju Zemunske kapije je dobila Vesna Cvetković iz Kragujevca. Vesna još ne može da veruje da je glumica Dragana Mićalović izvukla njenu kovertu . -… »

Vesti dana »