Povezane vesti
Le taleka teraju iz Monpeljea: Razlog za ovakvu odluku je Zvezda
Večernje novosti 21.12.2020
FRANCUSKI fudbaler Damijen Le Talek izgleda da nije više u planovima trenera Monpeljea Der Zakarijan, a razlog za to leži u Crvenoj zvezdi. Francuz je do pre nekoliko nedelja bio nezamenljiv u ovom timu, ali sada su se stvari promenile i u poslednjih… »
"Šta ćeš ti: U zvezdi?!" Le Talek pred otkazom jer je bodrio crveno-bele, klub mu sprema ispisnicu zbog dolaska u Beograd?!
Sportal blic 20.12.2020
Bivši fudbaler se nalazi na izlaznim vratima u . Francuski vezni igrač je napravio niz grešaka, počevši od crvenog kartona koji je dobio u debaklu od Remsa (0:4), a sve je kulminiralo posle njegove posete Beogradu i Crvenoj zvezdi, pišu tamošnji mediji… »
Vesti dana »
Skoro 2,5 miliona prijava, a pomaže i veštačka inteligencija: Evo kada građani mogu da očekuju rešenja za upis imovine
Mondo pre 40 minutajoš 15 povezanih
Hitna pomoć: Dve osobe teško povređene u saobraćajnim nezgodama u Beogradu
Beta pre 2 satajoš 16 povezanih
Bajatović: Više od pola miliona ljudi u zapadnoj Srbiji bez gasa 12. februara zbog pomeranja trase gasovoda
NIN pre 5 minutajoš 12 povezanih




