Povezane vesti
Nagrađena monodrama Zašto baš on: Jelica Kovačević pobednica Međunarodnog festivala u Istočnom Sarajevu
Večernje novosti 21.12.2020
PREDSTAVA “Zašto baš on?” i Jelica Kovačević pobedili su na 25. jubilarnom Međunarodnom festivalu kratkih formi i monodrama u Istočnom Sarajevu. Nagrađena monodrama je nastala po tekstu Zorana Božovića i u režiji same glumice. Stručnim žirijem… »
Jelica Kovačević nagrađena za najbolju monodramu na međunarodnom festivalu u Sarajevu
Telegraf 21.12.2020
Nagrade je uručio Mladen Janković, direktor Kulturnog centra Istočno Sarajevo. Dramska umetnica Jelica Kovačević nagrađena je za najbolju monodramu na 25. jubilarnom Međunarodnom festivalu kratkih formi i monodrame - za predstavu "Zasto baš on?", po… »
Vesti dana »
Mali: "Srbija prva u Evropi po stopi rasta"; "Potvrđena ispravnost naše ekonomske politike"
B92 pre 25 minutajoš 12 povezanih
Ukrajinske vlasti: Rusija gađala Kijev raketama i dronovima, poginulo najmanje devet osoba
Nova pre 50 minutajoš 10 povezanih
Od danas drastično jeftiniji lekovi u Srbiji: Stupile na snagu nove mere - ovo je tačan spisak medikamenata i novih cena u apotekama! Evo koliko novca štedite
Kurir pre 1 satjoš 10 povezanih
Nema jutarnje svežine zbog tropske noći: I danas upaljen crveni meteoalarm, temperatura i do 40°C
Telegraf pre 4 satijoš 7 povezanih



