Povezane vesti

Vučić: Sutra počinje Vakcinacija u Srbiji, cepivo će primiti i neko iz državnog vrha

Vučić: Sutra počinje Vakcinacija u Srbiji, cepivo će primiti i neko iz državnog vrha

Srbija danas 23.12.2020
Predsednik Srbije najavio je početak vakcinacije u našoj zemlji. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je obišao poljoprivredno gazdinstvo Dejana Matića, proizvođača duvana iz Golubinaca u Sremu i nakon obilaska je odgovarao na pitanja novinara gde… »
Vakcinu sutra primaju Ana Brnabić i Darija Kisić Tepavčević

Vakcinu sutra primaju Ana Brnabić i Darija Kisić Tepavčević

Sputnik 23.12.2020
Vakcinu protiv virusa korona prvi će sutra primiti korisnici domova za stare u Beogradu i Novom Sadu, ali i premijerka Ana Brnabić i ministarka dr Darija Kisić Tepavčević, potvrđeno je Tanjugu u vladi. Prvi građani će „Fajzerovu“ vakcinu, koja… »
Poznato je ko će sutra prvi primiti vakcinu protiv korone: Vakcinisaće se i Brnabić i Darija Kisić

Poznato je ko će sutra prvi primiti vakcinu protiv korone: Vakcinisaće se i Brnabić i Darija Kisić

iKragujevac 23.12.2020
Vakcinacija Fajzerovom vakcinom počeće sutra u Srbiji, a prvi građani koji će je primiti su korisnici domova za stare u Beogradu i Novom Sadu, potvrđeno je za Telegraf.rs. Vakcinacija će početi u 11 sati. Kako je predsednik Srbije, Aleksandar… »
Vučić: Od sutra kreće vakcinacija u staračkim domovima

Vučić: Od sutra kreće vakcinacija u staračkim domovima

Jugmedia 23.12.2020
Vakcinacija u Srbiji kreće sutra, najavio je predsednik Aleksandar Vučić i dodao da će prvo biti vakcinisani korisnici domova za stare, jer su oni najugroženiji, a vakcinisaće se, kaže, i neko iz vrha države, on, premijerka ili doktor Darija… »
Vakcine protiv korona virusa prvi dobijaju penzioneri

Vakcine protiv korona virusa prvi dobijaju penzioneri

Zoom UE 23.12.2020
SRBIJA – Korisnici staračkih domova u Srbiji stariji od 70 godina prvi će dobiti vakcinu protiv korona virusa i to će biti vakcine koje je proizvela farmaceutska kompanija Fajzer. Prva tura ovih vakcina već je stigla avionom u Srbiju. Državni… »
Vučić: Vakcinu će sutra primiti i neko iz vlasti kao dokaz da je ona valjana

Vučić: Vakcinu će sutra primiti i neko iz vlasti kao dokaz da je ona valjana

Sandžak press 23.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da sutra počinje vakcinacija Fajzerovom vakcinom, da se kreće od staračkih domova i da će neko iz vlasti primiti vakcinu, kao dokaz da je ona valjana. Da li ću to biti ja, Ana Brnabić ili darija Kisić… »
Vučić: Neko iz vlasti će primiti vakcinu kao dokaz da je ona dobra

Vučić: Neko iz vlasti će primiti vakcinu kao dokaz da je ona dobra

Glas Zaječara 23.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik u bolnici u Banjaluci, kao i da je tim lekara predvođen Goranom Stevanovićem u utorak bio u Banjaluci, i najavio da sutra… »
Vučić: Vakcinacija protiv korone od sutra, videćemo da li ćemo je primiti i Brnabić, Darija ili ja

Vučić: Vakcinacija protiv korone od sutra, videćemo da li ćemo je primiti i Brnabić, Darija ili ja

iKragujevac 23.12.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da sutra kreće vakcinacija protiv korona virusa u Srbiji Fajzerovom vakcinom. - Nabavili smo ih samostalno, verovatno smo jedina od van zemalja EU koja je uspela nešto od vakcina da nabavi. U vakcini je… »
Aleksandar Vučić: Sutra kreće vakcinacija, primiće je ili Ana ili ja!

Aleksandar Vučić: Sutra kreće vakcinacija, primiće je ili Ana ili ja!

U centar 23.12.2020
– Vakcinacija protiv korone kreće sutra u staračkim domovima, pretpostvljam, oni su najugroženija kategoroija zato od njih počinjemo- rakao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić i dodao da je vakcina spas. – I neko iz državnog vrha će da… »

Vesti dana »