Povezane vesti
Mesec dana iza rešetaka: Okružni sud u Banjaluci odredio pritvor Draganu Ševi
Večernje novosti 23.12.2020
OKRUŽNI sud u Banjaluci prihvatio je predlog Tužilaštva i odredio je jednomesečni pritvor Draganu Ševi, osumnjičenom za teško ubistvo monaha Stefana Ačića u manastiru Glogovac kod Šipova. Kako je potvrđeno u sudu pritvor je određen zbog bojazni da će… »
Otkrivamo nove detalje ubistva monaha Stefana: Ševo planirao ubistvo, u manastir došao sa nožem, pa ukrao oko 650 evra
Blic 23.12.2020
Dragan Ševo najverovatnije je imao nameru da ubije monaha Stefana Ačića ako odbije da mu posudi novac, jer je u manastir Glogovac došao sa nožem, otkriva Srpskainfo. Naš izvor otkriva da je Ševo u manastir Glogovac kod Šipova došao 7. decembra oko 18.30… »
Vesti dana »

Održan protest u Sremskoj Mitrovici „Jesen stiže huljo moja“: „Ovo je bio SNS grad, sada se to menja“
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

"Samo da nas ne razdvoje": Surova sudbina troje dece iz Prijepolja: Ostali bez majke i oca, brat se sada bori samo za jedno (foto)
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Aplikacija za bezbedan dejting koja to nije: ‘Delili su moju adresu i ponižavali me’
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

Učenici iz Srbije osvojili pet medalja na olimpijadi iz astronomije i astrofizike u Mumbaju
Danas pre 5 satijoš 1 povezana