Povezane vesti
Demokratski front inicirao rezoluciju o genocidu u Velici
Sputnik 28.12.2020
Poslanici Demokratskog fronta, koji je deo vladajuće koalicije, podneli su Skupštini predlog o usvajanju Rezolucije o genocidu u Velici. Inicijativu je potpisalo 16 poslanika ovog političkog saveza, a u obrazloženju se navodi da se donošenje rezolucije… »
Demokratski front podneo zahtev, Albanci u šoku!
Alo 28.12.2020
Poslanici Demokratskog fronta koji je deo vladajuće koalicije, podneli su Skupštini predlog o usvajanju Rezolucije o genocidu u Velici. Inicijativu je potpisalo 16 poslanika ovog političkog saveza, a u obrazloženju se navodi da se donošenje rezolucije… »
DF inicirao rezoluciju o genocidu u Velici: Pravda za žrtve posle više od 75 godina?
Večernje novosti 28.12.2020
POSLANICI Demokratskog fronta, koji je deo vladajuće koalicije, podneli su Skupštini predlog o usvajanju Rezolucije o genocidu u Velici. Inicijativu je potpisalo 16 poslanika ovog političkog saveza, a u obrazloženju se navodi da se donošenje rezolucije… »
Vesti dana »
SAD produžile važenje licence kompaniji Lukoil International GmBH do 13. decembra
Danas pre 3 satajoš 3 povezane
Jedno lice privedeno: Oglasio se MUP posle dvostrukog ubistva kod Babušnice
Alo pre 2 satajoš 11 povezanih
Pao avion kod aerodroma Bikovo, jedna osoba poginula, jedna teško povređena
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Vlada Srbije donela odluku o otvaranju Generalnog konzulata u Majamiju
Blic pre 3 satajoš 1 povezana




