Povezane vesti

Kon uzdrmao Srbiju! "Želim da se što pre raspusti Krizni štab!"

Kon uzdrmao Srbiju! "Želim da se što pre raspusti Krizni štab!"

Pravda 02.01.2021
Uvaženi član Kriznog štaba i osoba čiju reč sluša cela Srbija, Predrag Kon, oglasio se na svom Fejsbuk nalogu gde je ujedno napisao šta želi za Novu godinu. Epidemiolog Kon je povodom nove 2021. godine poručio to da želi da se Krizni štab… »
“Želja za 2021? Da se Krizni štab što pre raspusti”

“Želja za 2021? Da se Krizni štab što pre raspusti”

Vesti online 02.01.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba za borbu protiv koronavirusa Predrag Kon izjavio je da mu je želja za 2021. godinu da se Krizni štab što pre raspusti. – Jedina želja za 2021. godinu… Da se što pre raspusti Krizni štab. Srećna Nova godina… »
Šta nam je dr Kon poželeo za Novu godinu

Šta nam je dr Kon poželeo za Novu godinu

Nova 02.01.2021
Član Kriznog štaba, epidemiolog Predrag Kon uputio nam je, preko Fejsbuka, novogodišnju želju sa kojom će se svi jednoglasno i bespogovorno složiti. “Jedina želja za 2021. godinu… Da se što pre raspusti Krizni štab. Srećna Nova godina!”… »
"Jedina želja mi je da se što pre raspusti Krizni štab": Doktor Kon uputio svima novogodišnju čestitku!

"Jedina želja mi je da se što pre raspusti Krizni štab": Doktor Kon uputio svima novogodišnju čestitku!

Mondo 02.01.2021
Član Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa i epidemiolog Predrag Kon oglasio se danas na društvenim mrežama. Član Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa i epidemiolog Predrag Kon oglasio se danas na društvenim mrežama. Doktor Predrag… »
Dr Kon se oglasio na Fejsbuku sa novogodišnjom željom, a ona se tiče Kriznog štaba

Dr Kon se oglasio na Fejsbuku sa novogodišnjom željom, a ona se tiče Kriznog štaba

Blic 02.01.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba dr Predrag Kon oglasio se danas na svom Fejsbuk profilu čestitajući Novu godinu i ističući svoju jedinu želju! "Jedina želja za 2021. godinu... Da se što pre raspusti Krizni štab. Srećna Nova godina!", kratko i… »
Dr Kon poslao novogodišnju čestitku: Ima samo 1 želju za sve nas u Srbiji, a to je ovo

Dr Kon poslao novogodišnju čestitku: Ima samo 1 želju za sve nas u Srbiji, a to je ovo

Kurir 02.01.2021
Epidemiolog i član Kriznog štava dr Predrag Kon poslao je danas novogodišnju čestitku svima u Srbiji. Dr Kon je za sve nas imao samo jednu želju. "Jedina želja za 2021. godinu... Da se što pre raspusti Krizni štab. Srećna Nova godina!", napisao… »
Želim da se što pre raspusti Krizni štab: Oglasio se dr Kon, objavom je oduševio Srbiju

Želim da se što pre raspusti Krizni štab: Oglasio se dr Kon, objavom je oduševio Srbiju

Večernje novosti 02.01.2021
EPIDEMIOLOG Predrag Kon, član Kriznog štaba za borbu sa virusom korona, oglasio se na svom fejsbuk nalogu gde je napisao šta želi za Novu godinu, On je povodom nove 2021. godine poručio da želi da se Krizni štab - raspusti! - Jedina želja za 2021… »
Kon: Posle leta biće opuštenija situacija, nije mi jasan Nestorović

Kon: Posle leta biće opuštenija situacija, nije mi jasan Nestorović

N1 Info 02.01.2021
Epidemiolog, član Kriznog štaba dr Predrag Kon je, u intervjuu za Blic, naveo da će epidemija trajati, ali ne na ovaj način, i ocenio da će nakon leta biti znatno opuštenija situacija. Govorio je i o tome čiji komentari su ga najviše zaboleli. Na… »
Kon: Posle leta biće znatno opuštenija situacija

Kon: Posle leta biće znatno opuštenija situacija

Vranje news 02.01.2021
Vranje - Epidemiolog i član Republičkog kriznog štaba Predrag Kon izjavio je u intervjuu za Blic da će epidemija trajati, ali ne na ovaj način, i ocenio da će nakon leta biti znatno opuštenija situacija. Na pitanje Blica da li ćemo uskoro moći da… »
"Proteraćemo virus sa naših područja": Dr Kon otkrio kada ćemo potisnuti koronu: Bili smo disciplinovani, bliže je nego…

"Proteraćemo virus sa naših područja": Dr Kon otkrio kada ćemo potisnuti koronu: Bili smo disciplinovani, bliže je nego…

Blic 01.01.2021
Doktor Predrag Kon bio je gost "Nacionanog dnevnika" na Televiziji Pink gde je istakao da u drugoj polovini godine možemo očekivati da korona bude potisnuta sa naših prostora. - Ovo što sam video, čini mi se da smo bili disciplinovani. Mislim da će… »

Vesti dana »