Povezane vesti
DžIHADISTI terorišu narod! Ko odbije da ide u džamiju ili ne nauči da klanja, mora u zatvor!
Pravda 03.01.2021
Teroristi Džaiš al-Nukba (tzv. Elitna armija) prisiljavaju muškarce iz sela u okolini Afrina (Sirija) da idu u džamiju i mole se, a ljude u selima nazivaju ,,svinjama" i ,,nevernicima". Ko odbije da ide u džamiju ili ne nauči da klanja, mora u zatvor… »
DžIHADISTI terorišu narod po afrinu: Ko odbije da ide u džamiju ili ne nauči da klanja, mora u zatvor!
Večernje novosti 03.01.2021
TERORISTI Džaiš al-Nukba (tzv. Elitna armija) prisiljavaju muškarce iz sela u okolini Afrina (Sirija) da idu u džamiju i mole se, a ljude u selima nazivaju ,,svinjama" i ,,nevernicima". Ko odbije da ide u džamiju ili ne nauči da klanja, mora u zatvor… »
Vesti dana »
Ovo što danas stiže nikom neće prijati! Upozorenje RHMZ već je na snazi: Nakon pljuskova i grmljavine sledi totalni obrt
Blic pre 28 minutajoš 5 povezanih
BLISKOISTOČNI SUKOB Zatišje u sukobu SAD i Irana tokom vikenda; Izrael planira nove akcije na Zapadnoj obali
RTV pre 13 minutajoš 1 povezana
Rusija dobija prvu podmornicu sa hipersoničnim sistemom "cirkon"; Zelenski otkrio domet ukrajinskih dronova
RTS pre 33 minutajoš 1 povezana




