Povezane vesti

Gradonačelnik Gline bahat na kvadrat: Nestao posle zemljotresa, a sada napao srpsku zamenicu koja je na terenu svaki dan…

Gradonačelnik Gline bahat na kvadrat: Nestao posle zemljotresa, a sada napao srpsku zamenicu koja je na terenu svaki dan…

Kurir 04.01.2021
Novinari su nekako uspeli da nađu i gradonačelnika Gline Stjepana Kostanjevića iz HDZ-a. "Ne znam koji građani su rekli da me ne mogu naći", tvrdi on. Tvrdi da je prvi dan bio u Majskim Poljanama i da je posetio sva sela, te prvo istakao da nema… »
Jedva ga našli, napao srpsku zamenicu, a onda su mu brutalno zapušili usta! (video)

Jedva ga našli, napao srpsku zamenicu, a onda su mu brutalno zapušili usta! (video)

Alo 04.01.2021
Tvrdi da je prvi dan bio u Majskim Poljanama i da je posetio sva sela, te prvo istakao da nema kritika na rad Branke Bakšić Mitić. Novinari su nekako uspeli da nađu i gradonačelnika Gline Stjepana Kostanjevića iz HDZ-a. - Ne znam koji građani su… »
Bahati gradonačelnik Gline: Jedva ga našli, on perfidno napao srpsku zamenicu koja svakog dana pomaže ljudima! (video)

Bahati gradonačelnik Gline: Jedva ga našli, on perfidno napao srpsku zamenicu koja svakog dana pomaže ljudima! (video)

Večernje novosti 04.01.2021
NOVINARI su nekako uspeli da nađu i gradonačelnika Gline Stjepana Kostanjevića iz HDZ-a. - Ne znam koji građani su rekli da me ne mogu naći - tvrdi on. Tvrdi da je prvi dan bio u Majskim Poljanama i da je posetio sva sela, te prvo istakao da nema… »

Vesti dana »