Povezane vesti

Vučić sa Popovićem u vinskom podrumu Hilandara

Vučić sa Popovićem u vinskom podrumu Hilandara

Politika 07.01.2021
SVETA GORA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je vinski podrum Hilandara, a zajedničku fotografiju te posete objavio je ministar bez portfelja u Vladi Srbije Nenad Popović. „Sa predsednikom Aleksandrom Vučićem u vinskom podrumu… »
Vučiću na hilandaru ukazana čast kakva se retko viđa: Predsednika dočekale tri zastave, a zatim je ostao sam u Hramu

Vučiću na hilandaru ukazana čast kakva se retko viđa: Predsednika dočekale tri zastave, a zatim je ostao sam u Hramu

Večernje novosti 06.01.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić Badnje veče provodi u manastiru Hilandar, na Svetoj Gori, u znaku poštovanja i retkih počasti sa kojima je dočekan danas popodne u našu najvažnijoj svetinji. Predsednika Vučića su, na dolasku, ispred manastira… »
Upravo sam završio večeru na Badnje veče: Predsednik Vučić se priprema za jutarnju službu sa bratijom Hilandara (foto)

Upravo sam završio večeru na Badnje veče: Predsednik Vučić se priprema za jutarnju službu sa bratijom Hilandara (foto)

Večernje novosti 06.01.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić provodi Badnji dan i Božić na Hilandaru. Srpski predsednik se, nakon što je čestitao Badnje veče, ponovo oglasio na svom instagram profilu čestitavši još jednom i otkrivši da se priprema za jutarnju službu: -… »
Srećno Badnje veče: Vučić sa Hilandara poslao ove reči građanima Srbije (foto)

Srećno Badnje veče: Vučić sa Hilandara poslao ove reči građanima Srbije (foto)

Večernje novosti 06.01.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić na Instagram profilu objavio je fotografiju sa Hilandara i čestitao svim vernicima Badnje veče. "Srećno Badnje veče!", napisao je predsednik uz fotografiju. A post shared by Aleksandar Vučić (@avucic)… »

Vesti dana »