Povezane vesti

Vučić: Jovanjica je izmišljena, verujem da Stefanović nije znao za prisluškivanje

Vučić: Jovanjica je izmišljena, verujem da Stefanović nije znao za prisluškivanje

RTV 12.01.2021
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić veruje da Nebojša Stefanović nije znao da njega, Vučića prisluškuju, a na teze da je reč o sukobu između njih dvojice kaže da njega ne treba bilo ko da brani od Nebojše Stefanovića, a još manje… »
Vučić: Moj brat Andrej nema ni pedalj zemlje u Vojvodini niti bilo koji restoran!

Vučić: Moj brat Andrej nema ni pedalj zemlje u Vojvodini niti bilo koji restoran!

Kurir 12.01.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da njegov brat Andrej Vučić nema ni pedalj zemlje u Vojvodini, niti bilo koji restoran. On je u gostavanju na TV Hepi rekao da neće da kaže sada s kim je razgovarao pa su ga prisluškivali, jer neće te… »
Vučić: Uveren sam da Stefanović nije znao za prisluškivanje

Vučić: Uveren sam da Stefanović nije znao za prisluškivanje

Kurir 12.01.2021
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je uveren da za njegovo prisluškivanje tadašnji ministar policije Nebojša Stefanović nije znao. Vučić je za televiziju Hepi rekao da se vodi istraga o tom prisluškivanju i naveo da… »

Vesti dana »