Povezane vesti

Ekskluzivno, Siniša Mihajlović: Ne mogu na dve klupe

Ekskluzivno, Siniša Mihajlović: Ne mogu na dve klupe

Sportski žurnal 12.01.2021
Čelnici našeg fudbala nudili su mi da ostanem i u klubu, međutim, to bi bilo neozbiljno – rekao je Siniša uz žal što, za sada, neće ponovo da vodi reprezentaciju Srbije. Iako nije odveo Srbiju na Svetsko prvenstvo 2014. u Brazil, Siniša… »
Mihajlović: Ne mogu na dve stolice

Mihajlović: Ne mogu na dve stolice

N1 Info 12.01.2021
Siniša Mihajlović, trener Bolonje, priznao je da su čelnici Fudbalskog saveza Srbije želeli ponovo da ga vide na klupi reprezentacije. „Kontaktirali su me iz FSS u decembru. U tom trenutku sam bio prvi trener sa kojim su razgovarali o preuzimanju… »
Mihajlović: Zvao me je FSS, odbio sam da budem i selektor

Mihajlović: Zvao me je FSS, odbio sam da budem i selektor

Nova 12.01.2021
Siniša Mihajlović se oglasio povodom navoda da bi mogao da preuzme selektorsku funkciju u reprezentaciji Srbije i otkrio sve detalje razgovora. On je objasnio da je do kontakta došlo nedavno i to nakon smene Ljubiše Tumbakovića sa pozicije selektora… »
Da li će Mihajlović biti selektor Srbije? Evo šta kaže iskusni stručnjak o ponudi FSS-a

Da li će Mihajlović biti selektor Srbije? Evo šta kaže iskusni stručnjak o ponudi FSS-a

Večernje novosti 12.01.2021
LEGENDARNI srpski fudbaler Siniša Mihajlović oglasio se povodom spekulacija da bi mogao da preuzme mesto selektora fudbalske reprezentacije Srbije. Povodom tih navoda Siniša Mihajlović se javio "Sportskom žurnalu" i demantovao, odnosno izneo svoju… »
“Zvali su me da budem selektor, ali nisam hteo da sedim na dve stolice”

“Zvali su me da budem selektor, ali nisam hteo da sedim na dve stolice”

Vesti online 12.01.2021
Trener Bolonje Siniša Mihajlović otkrio je u intervjuu za Sportski žurnal da su ga prvog kontaktirali da bude selektor reprezentacije Srbije, ali da nije hteo da preuzme funkciju zato što je tada već imao posao. Miha je naglasio da bi mu bilo drago… »
Oglasio se Siniša Mihajlović! Trener Bolonje objasnio zašto nije hteo da bude selektor Srbije!

Oglasio se Siniša Mihajlović! Trener Bolonje objasnio zašto nije hteo da bude selektor Srbije!

Hot sport 12.01.2021
Trener Bolonje Siniša Mihajlović otkrio je da je imao ponudu da bude selektor reprezentacije Srbije, ali da nije hteo da preuzme funkciju zato što je tada već imao posao. On je u intervjuu za ‘Sportski žurnal’ istakao da su ga prvog kontaktirali… »
Priznanje Siniše Mihajlovića: FSS me prvog zvao, nisam želeo da sedim na dve stolice

Priznanje Siniše Mihajlovića: FSS me prvog zvao, nisam želeo da sedim na dve stolice

Mozzart sport 12.01.2021
„Morao sam da se zahvalim na ponudi“, poručio je legendarni as u izjavi za Sportski žurnal. Srbija i dalje čeka 12. selektora od osamostaljenja. Misli ljudi u FSS usmerene su ka Draganu Stojkoviću Piksiju kao ultimativnoj želji, ali i dalje je… »
"Miha" otkrio - mene su prvog zvali za selektora: Bilo bi mi drago da se vratim, ali...

"Miha" otkrio - mene su prvog zvali za selektora: Bilo bi mi drago da se vratim, ali...

Mondo 12.01.2021
Potraga za selektorom još traje. Potraga za selektorom još traje. Srbija već mesec dana traži selektora i već i ptice na grani znaju da je Dragan "Piksi" Stojković prvi izbor FSS, a da su opcije još Vladan Milojević i Savo Milošević. Međutim… »

Vesti dana »