Povezane vesti

“Najdraži trofej osvojio sam u Zagrebu, pred 15.000 Hrvata”: Karabatić o najvećoj pobedi karijere

“Najdraži trofej osvojio sam u Zagrebu, pred 15.000 Hrvata”: Karabatić o najvećoj pobedi karijere

Vesti online 14.01.2021
Jedan od najboljih rukometaša u istoriji Nikola Karabatić oporavlja se od povrede ukrštenih ligamenata kolena, pa će samo kao navijač posmatrati Svetsko prvenstvo u Egiptu na kojem nastupa reprezentacija Francuske. Karabatić je i zbog svojih korena… »
"E,: najdraže mi je bilo kad sam pobedio Hrvate usred Zagreba!" Triput je bio najbolji rukometaš sveta, preko 300 puta igrao…

"E,: najdraže mi je bilo kad sam pobedio Hrvate usred Zagreba!" Triput je bio najbolji rukometaš sveta, preko 300 puta igrao…

Sportal blic 14.01.2021
Hrvatska poslednjih godina predstavlja istinsku rukometnu silu, brojni uspesi na međunаrodnoj sceni to i dokazuju, pa se ne može baš mnogo igrača pohvaliti da su "vatrene", na njihovom terenu - dobili pred 15.000 navijača, u najvećem mogućem… »
Hrvati prisvajaju Srbina iz niša, a on ih ponizio uživo na HRT: Najdraže mi je kad sam vas pobedio pred 15.000 u Zagrebu

Hrvati prisvajaju Srbina iz niša, a on ih ponizio uživo na HRT: Najdraže mi je kad sam vas pobedio pred 15.000 u Zagrebu

Mondo 14.01.2021
"Mama i tata su bili tada u publici...", prisetio se Karabatić. "Mama i tata su bili tada u publici...", prisetio se Karabatić. Trofejni rukometaš Nikola Karabatić neće igrati na Svetskom prvenstvu u Egiptu, ali je i pored toga uspeo da "zakuva"… »

Vesti dana »