Povezane vesti
Nema maslinove grančice,: Ali... Prve Bajdenove izjave otkrivaju kakvu će politiku voditi prema Rusiji
Blic 26.01.2021
“Smatram da možemo delovati u uzajamnom interesu naših zemalja imajući na umu vlastite interese kao u slučaju Novog sporazuma START i jasno dati do znanja Rusiji da smo vrlo zabrinuti zbog njihovog ponašanja, bilo da je reč o Alekseju Navaljnom, o… »
Bajden progovorio o Rusiji: "Bez problema ću pokretati teška pitanja - evo šta je ključno za naš odnos!"
Večernje novosti 26.01.2021
SJEDINjENE Američke Države jednako su usmerene na proširenje Sporazuma o strateškom ofanzivnom naoružanju i na pokretanje problematičnih pitanja sa Rusijom, izjavio je američki predsednik Džo Bajden. - Možemo da radimo u obostranom interesu naših… »
Vesti dana »

Iz senke na čelo Republike Srpske, ko je Ana Trišić Babić? Od novinara do predsednika: Bogata biografija naslednice Milorada Dodika
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

VJT: Jedan od osumnjičenih priznao ubistvo u Hercegovačkoj ulici, drugi se branio ćutanjem
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

„Nisam najbolje, hoću da se izvinim svima“: Novak Đoković je ipak posle predaje bio i optimističan na kraju
Danas pre 4 satijoš 1 povezana